Omar Elabdellaoui, Galatasaray'da!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
OmarElabdellaoui.jpg

Galatasaray, Olympiakos'tan ayrılan Norveçli sağ bek Omar Elabdellaoui'nin transferi için resmi görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

2014 yılından bu yana Olympiakos forması giyen Omar Elabdellaoui, geçtiğimiz sezon çıktığı 47 resmi maçta 1 gol atıp 2 asist yapmıştı.

Galatasaray'ın KAP'a yaptığı açıklama şu şekilde:

Profesyonel Futbolcu Omar Elabdellaoui'nin Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ayrıca Norveçli futbolcunun İstanbul'a doğru yola çıktığı öğrenildi, bugün Galatasaray ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Daha önce izlemediğim için iyidir kötüdür bilemem ama Linnes ile o bölgede iyi bir rekabet olur, ikisi de Norveçli üstelik.

Hayırlı olsun, umarım Mariano'nun ilk 2 senesinin ikinci yarılarındaki performansını tüm sezona yayan bir performans sergiler. Yaşının 28 olması olumlu.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Linnes bu ülkedeki en underrated topçulardan bir tanesi kesinlikle :D
Bu da direkt Linnes'i keser ama bence Linnes iyi bir takımın iyi bir görev adamı olabilir aklı varsa gitsin Galatasaray'dan.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
12 Ekim 2019'da İspanya - Norveç karşılaşmasında kilit isim oldu.
İspanya 1-0 öndeyken bu maç sonrası gruptan çıkma işini garantilemişti ama uzatlamarın bitimine 2 dakika kala İspanya'nın kalecisinin Omar'a ters müdahalesi sonucu penaltı kazanan Norveç 1-1 yaparak İspanya'nın o maçtaki sevincini kursağında bırakmıştı.

Bu bilgiyi paylaşmak geçti içimden :A

Ama ben bu futbolcuda nedense bir ışık görmedim :A hayırlı olsun Galatasaray takımına.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
12 Ekim 2019'da İspanya - Norveç karşılaşmasında kilit isim oldu.
İspanya 1-0 öndeyken bu maç sonrası gruptan çıkma işini garantilemişti ama uzatlamarın bitimine 2 dakika kala İspanya'nın kalecisinin Omar'a ters müdahalesi sonucu penaltı kazanan Norveç 1-1 yaparak İspanya'nın o maçtaki sevincini kursağında bırakmıştı.

Bu bilgiyi paylaşmak geçti içimden :A

Ama ben bu futbolcuda nedense bir ışık görmedim :A hayırlı olsun Galatasaray takımına.
Ben @Tolstoyevski 'den 4 dakika sonra yorum yazmışken neden yorumu daha yollamadan ondan bildirim geldi? :eek: @Sherlock @xdragxx
IMG_20200815_145310.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Norveç asıllı mı acaba? İsmi Mısırlılar gibi geldi. :D

Olympiakos'da iyi oynamış, Linnes ile rekabete girer. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Linnes ile aynı yaşta, aynı ülkeden ve de aynı mevkiden. Milli takımda Omar 44 maç, Linnes ise 23 maç oynamış. Daha çok Omar tercih edildiğine göre düz mantık olarak Linnes'den daha iyidir o zaman :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Futbola mı merak sardın? @Dosi :A
Ben zaten ezelden beri futbol ile alakalıydım :A
Bir kaç senedir ara vermiştim ama 1 senedir yine takip etmeye başladım, hem Norveç olunca araştırmadan olmazdı :A komşu ilişkilerimiz iyidir :A dilimiz bile benzer

Norveç gazetesinden hikayesini okudum :A hatta 2 futbolcu kuzeni de var :A

• Güldürdün
Reactions: emreemreu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Ben zaten ezelden beri futbol ile alakalıydım :A
Bir kaç senedir ara vermiştim ama 1 senedir yine takip etmeye başladım, hem Norveç olunca araştırmadan olmazdı :A komşu ilişkilerimiz iyidir :A dilimiz bile benzer

Norveç gazetesinden hikayesini okudum :A hatta 2 futbolcu kuzeni de var :A

Arada yorumlarını görüyorum zaten yorum konularında ama bu oyuncuya özel ilgi göstermene şaşırmıştım. Onun da nedenini sen açıkladın zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Arada yorumlarını görüyorum zaten yorum konularında ama bu oyuncuya özel ilgi göstermene şaşırmıştım. Onun da nedenini sen açıkladın zaten. :A
Bir ara Zlatan ile ilgili spor haberleri açıyordum. Sonra bıraktım :A
Zamanknda türk bir takıma transfer olan bir İsveçli futbolcu haberide açmıştım, yada orda oynarken tekrar buraya transfer olmuştu, ama ismi gelmiyor şuan aklıma. Lisansında problem oluşmuştu, haberin o detayını hatırlıyorum ama gerisi yok :A Yani kısacası bizim buralardan olanlarla daha ilgiliyim :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Bir ara Zlatan ile ilgili spor haberleri açıyordum. Sonra bıraktım :A
Zamanknda türk bir takıma transfer olan bir İsveçli futbolcu haberide açmıştım, yada orda oynarken tekrar buraya transfer olmuştu, ama ismi gelmiyor şuan aklıma. Lisansında problem oluşmuştu, haberin o detayını hatırlıyorum ama gerisi yok :A Yani kısacası bizim buralardan olanlarla daha ilgiliyim :A

Galatasaray'da Jimmy Durmaz vardı, o mu acaba? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Galatasaray'da Jimmy Durmaz vardı, o mu acaba? :A
Bende ilk acaba o muydu dedim ama googleden bulmadım haberimi :A kafaya taktım bulacağım :A başka bir takım ile alakalıydı sanki.
Edit: 2018'e giderek buldum :A o sene spor, sinema teknoloji her yerde konu açıyordum :F öyle buldum :A

• Beğendim
Reactions: emreemreu

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Resmen Galatasaray'da!

İlk senede 1.3 milyon €, ikinci sene için 1.35 milyon € ve son sene için ise 1.4 milyon € alacakmış. :)