Olympiakos - Fenerbahçe | Uefa Avrupa Ligi - D Grubu 5. Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dedin valla..... benim hiç umudum yoktu kendi evimizde 3 yediğimiz için ama 90. dk gol yeyince insana koyuyor.
1.65 oranı varmış mis vallaha :A
Her maçı bireysel yetenekle kazanamazsın. Başında bu hoca varken 1 maç alır 2-3 maçta takılırsın bakalım bu saçmalığa daha ne kadar katlanacağız..

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
1.65 oranı varmış mis vallaha :A
Her maçı bireysel yetenekle kazanamazsın. Başında bu hoca varken 1 maç alır 2-3 maçta takılırsın bakalım bu saçmalığa daha ne kadar katlanacağız..
Ben son 15 dk baktım sanki Fenerbahçe'ye yetiyor skor Olympiakosun deli gibi gole ihtiyacı var gibiydi ben bile kanser oldum. Fener kanserliği de değişikmiş :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
GS'yi yendiklerinde acaba kötü mü oldu diye şüpheye düşmüştüm ama bu maçta onu şansa yaptıklarını bir kez daha anladım. Hem yenilip hem de Avrupa'da kalmaları iyi oldu. Vallahi gecem güzelleşti. :)

Berisha'yı izlerken yoruluyorum. Bu beklenti ve seviyede daha kötüsünü pek izlemedim.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Fenerin bizi yenmesi iyi oldu aslında :A Vitor 10 hafta daha takımın başında kalır :A

Szalai gibi stoperin Pelkas gibi orta sahan var senin ve yerlerine oynattığın kazma Tisserand ile Mert Hakan. Başka bir şeye gerek yok Vitor'u eleştirmek için. Şu tablo yeter de artar bile.

Emre Belözoğlu > Ersun Yanal > Erol Bulut > Vitor Pereira

Son düzenleme:
  • Üzücü
  • Sinir Bozucu
Reactions: 12.Adam and Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,365
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fenerin bizi yenmesi iyi oldu aslında :A Vitor 10 hafta daha takımın başında kalır :A

Szalai gibi stoperin Pelkas gibi orta sahan var senin ve yerlerine oynattığın kazma Tisserand ile Mert Hakan. Başka bir şeye gerek yok Vitor'u eleştirmek için. Şu tablo yeter de artar bile.

Emre Belözoğlu > Ersun Yanal > Erol Bulut > Vitor Pereira
@xdragxx in suçu oyüzden tereyağ alsın benim e ticaret sitemden bence kalmaz gibi görünüyor Ocakta İrlanda ligi başlıyor

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam