Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
4621206-jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx-jpg.104489

Yapımcı: Juli Sanat
Yönetmen: Hasan Doğan

Oyuncular:
Birand Tunca
Aslıhan Malbora
Tuğba Melis Türk
Halil İbrahim Kurum

Film Konusu:
Güney, arkeolog olan genç bir adamdır. Bir gün babası Salih'in tarihi bir alanda otel yapacağını öğrenir ve otelin yapımını engellemek için Salihköy'e gider. Otel yapımını durdurmak için çalışmalara başlayan Güney, bu sırada kendisi gibi otel yapımına karşı olan aktivist Derya ile tanışır. Oteli yapmaya kararlı olan Salih, bunun için her türlü usulsüzlüğü yapmaya hazırdır. Ancak onun işleri oğluğunun Salihköy'e gittiğini öğrenmesiyle karışır. Köyde bir antik kent olduğundan şüphelenen ve bunun peşine düşen Güney, bu süreçte kendisini aşkın içinde bulur.

Fragmanlar:

• Harika
Reactions: AteşBöceği

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu isimleri kim seçiyor, Artık Oluversin Artık manasına geliyor da... 🤦🏻 Son filmin adını da Gari Oluversin Gari yapmasalar bari. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Evet ya bende onu diyecektim sadece Oluversin Garı olsa olmaz mıydı şu an tekrarına bakıyorum baht oyunlarıyla epey bir vakit kaybettim bugün şu filmi izlesem daha iyiydi;)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet ya bende onu diyecektim sadece Oluversin Garı olsa olmaz mıydı şu an tekrarına bakıyorum baht oyunlarıyla epey bir vakit kaybettim bugün şu filmi izlesem daha iyiydi;)
Oluversin Gari 1, Oluversin Gari 2 diye yayınlansa daha güzel olurdu. Saçma sapan isimler buluyorlar.

• Güldürdün
Reactions: AteşBöceği

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen yani çok yeteneksiz, resmen ergen dizisini 4N1K'nın başrolünü getirip koydular. :F
Başrol derken İlhan Şen'den bahsediyordum, ayrıca Burak Yörük'cüm de o projede oynayarak en iyisini yapmış. :bhr: Zaten sonra Baraj ile de yükselişini sürdürdü, şimdi Aşk Mİ ile de yıldızı parladı. Yeni dizide esas erkek olacak. :Z

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Başrol derken İlhan Şen'den bahsediyordum, ayrıca Burak Yörük'cüm de o projede oynayarak en iyisini yapmış. :bhr: Zaten sonra Baraj ile de yükselişini sürdürdü, şimdi Aşk Mİ ile de yıldızı parladı. Yeni dizide esas erkek olacak. :Z
Ciddiye alamadım kb. :A Medyapım'a kapağı atıp ünlendi diye yorumluyorum bunu. :A Bu arada bana bir ara bu konuda konuşurken ondan da esas erkek olamayacağını söylediğini hatırlıyorum, yalnız şimdi olsa kına yakacaksın. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy