Exxen Olağan Şüpheliler - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
E4rBTXOXoAgVyWy

Exxen'in yeni dizisi Olağan Şüpheliler bugün itibariyle platformdaki yerini aldı.

Yapımcılığını 1441 Productions'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yüksek Aksu'nun oturduğu, başrollerini Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Yasemin Allen, Berk Hakman, Pamir Pekin, Beril Pozam, Feyyaz Gümüş ve Aylin Veziroğlu'nun paylaştığı dizi, eşlerini öldüren Feyza, Zuhal ve Nehir adlı üç kadının hikayesini konu alıyor.

Dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz. Olağan Şüpheliler, ilk bölümüyle şimdi Exxen'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Habersiz başladı resmen. :eek: Acun yeni kampanya yapmış EXXEN SMS'i atan anında üye oluyor diye. :A Hemen salmış dizileri. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Habersiz başladı resmen. :eek: Acun yeni kampanya yapmış EXXEN SMS'i atan anında üye oluyor diye. :A Hemen salmış dizileri. :A
Survivor finaline denk getirmek için muhtemelen ama aşırı saçma oldu. :A Neyse en azından bu diziyi izlerim şubattan beri merak ediyordum zaten. :Z

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çok merak ettiğim dizi ancak Exxen'in dizileri hiç duyurmadan, reklamını yapamadan direk yüklemesi baya saçma olmuş :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
KaraKomedi tadında bir dizi olmuş.
Performansları beğendim.

Arkada dram yatıyor ama önde kara komedi.

Keyifliydi ilk bölümü.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dizi için bi yayın tarihi falan verseydiniz keşke. Çok merak ediyorum diziyi, 1441'e de bu tarz farklı dizilerde çok güveniyorum. Yakın zamanda izlerim.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Tahminimin çok üzerinde bir iş olmuş. Ufak Tefek Cinayetler ve Yasak Elma havası var çok sevdim.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
KaraKomedi tadında bir dizi olmuş.
Performansları beğendim.

Arkada dram yatıyor ama önde kara komedi.

Keyifliydi ilk bölümü.
Özellikle cıvık bir iş de değil. Ciddi bir gerilim dizisi geribi. Kara komedi konusunu da alttan altan ılık ılık veriyor çok hoşuma gitti benim.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x1

Hayatımda izlediğim en iyi dijital dizilerden biri desem yanılmam galiba, güzel açtı.

Öncelikle 1441 Productions'dan ötürü diziye biraz daha sıcak bakıyordum ve yanılmadım, Exxen kalitesini aşan bir dizi olmuş. Netflix belki biraz iddialı olur ama blutv'de olması gerekirdi.

Normalde cinayetlere karşı kanım donar ama kadınlarımız cidden haklıymış. Önder'i kumarda kaybetti diye karısını elin 70 yaşındaki adamıyla yemeğe göndermeye çalışır, Akın'ı sapık çıkar, Mustafa'sı karısı çocuk istemiyor diye kafasına silah dayar...

Şu anlık Akın şüpheli görünüyor ama dizinin sonunda olsun gerçek katiller anlaşılacaktır.

Feyza, Nehir'in evine öyle kanı donmuş bir şekilde gelince Akın öldü Feyza da Zuhal gibi pişman oldu zannettim ama olay bambaşkaymış. :A

Ceren Moray'ın oyunculuğu gerçekten mükemmel, hele böyle bir dizide bile güldürebilmesi...

Zuhal'in de Nehir'in evine şıkır şıkır giyinip gitmesi çok iyiydi. :A

Bu arada dizinin televizyonlarda harcamamasına çok sevindim, o argo kelimelerin kesilmesi çok saçma olurdu.

7.5/10

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1x2

Güzel bölümdü.

Bölümde full Akın'ın cinayetini konu alacaklar sandım ama bölüm sonradan arap atı gibi açıldı.

Akın'la ilgili beklediğim en son şey resmen bu olaylardı. Ortaya çıksa bile bu kadar çabuk ölebileceğini tahmin etmemiştim hatta üstüne bir de bizim kadınlara zarar verecek sandım.

Burada Akın için bir şey söylemeyi çok isterdim ama ne yazık ki forum kuralları gereği o kelimeyi söyleyemiyorum ama Nehir bölümün içinde gayet de güzel söylüyor. -pe- Hadi o kadar kudurgunsun gittin herkesle ilişkin oldu ama o da oğlunun sevgilisi, yuh yani...

Zeynep kadınlardan az şüphelenmedi ama Gökhan iyi gidiyordu 0 şüpheyle. Ta ki flash disk olaylarına kadar. Oradan sonra bana hafiften hafiften şüphelenmiş gibi geldi.

Bölümün sonları çok heyecanlıydı, o disk meselesini bir şekilde halledip Yalçın belasından kurtulacaklar sandım ama bu sefer de geç kaldılar. :( Bu arada bölüm sonları aşırı heyecanlı yerlerde bitiyor. Sonraki bölümü mecbur merak ediyorsun. :A

8/10

• Beğendim
Reactions: Gizmen