Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Ayrılıyor mu?

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Ya şimdi Oktay Kaynarca tabiki ayrılmaz ama bu dizide bir şeylerin değişmesi lazım. Mesela en azından ana kadrodan (yani bir Çakırbeyli’nin) ölmesi falan lazım. Hep bir düşman yaratılarak sonra sadece o düşmanlar öldürülerek sezonlar geçmez. Mesela Ünal Kaplan falan da ölebilir. Bir de fazla uzatırlarsa gelecek sezondan itibaren yavaş yavaş dizinin reytinglerinin düşeceğini düşünüyorum.

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ya şimdi Oktay Kaynarca tabiki ayrılmaz ama bu dizide bir şeylerin değişmesi lazım. Mesela en azından ana kadrodan (yani bir Çakırbeyli’nin) ölmesi falan lazım. Hep bir düşman yaratılarak sonra sadece o düşmanlar öldürülerek sezonlar geçmez. Mesela Ünal Kaplan falan da ölebilir. Bir de fazla uzatırlarsa gelecek sezondan itibaren yavaş yavaş dizinin reytinglerinin düşeceğini düşünüyorum.
Alparslan iyice gereksizleşti bence ölebilir :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bence de Alparslan ölecek gibi duruyor İlyas'ı ön plana çıkardılar çocuk saksı gibi kaldı dizide :A

Alparslan'ı önce çok zeki bir karakter olarak tanıtmışlardı halbuki, potansiyeli büyüktü onun. İlk sezon baya ön plandaydı. Sonradan bu kadar geri plana düşmesi şaşırtıcı oldu. Ama dizinin izleyenleri İlyas'ı daha çok sevdi, ondan dolayı İlyas'ı daha çok ön plana çıkardılar sanırım. :A

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Alparslan'ı önce çok zeki bir karakter olarak tanıtmışlardı halbuki, potansiyeli büyüktü onun. İlk sezon baya ön plandaydı. Sonradan bu kadar geri plana düşmesi şaşırtıcı oldu. Ama dizinin izleyenleri İlyas'ı daha çok sevdi, ondan dolayı İlyas'ı daha çok ön plana çıkardılar sanırım. :A
Mesela Alpaslan bu masaları kurduranların peşine düşecekti güya. Senaryo buna göre şekillenseydi daha güzel bölümler izleyebilirdik. Şimdi de gerçi güzel ama 4. sezondan itibaren sıkıcı olabilir.

Kurtlar Vadisi'nde erken çıkardılar burada çıkarmazlar

İzlemek isteyenler için gerçek Çakır'ın ölümü:

Kardeşim bir şey soracağım "gerçek Çakır" diye bir ibare kullanmışsın yazında. Demek ki EDHO'yu izlemiyorsun. Cidden Raci Şaşmaz Vadi'den ayrıldı diye mi kızıp EDHO'yu izlemiyorsun merak ediyorum. Yani alt tarafı ikisi de bir dizi. İki kardeş kavgalı diye siz de bir taraf tutmak zorunda mısınız merak ettim.

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,841
Puanı
310
İki kardeş küs olsada Vadiyi sevdiğim gibi EDHO'cuyum @kerim yavuz