Okan Bayülgen'le Uykusuzlar Kulübü & Muhabbet Kralı - Program Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
TV100 gerçek bi kanal mı gerçekten şaşiriyorum artık. Uydu frekansında yok bizde cıkmıyor. Sinir oluyorum:T:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Seda Akgül ne kadar boş konuşan bir kadınsın. :T: Diğer konuklar konuşamıyor bunun yüzünden.
Sonradan yaşadıklarını söylediğinde üzüldüm aslında. Sarhoşluk yüzünden kafasının gidip geldiği belliydi ama kaç senedir TV'de olan birinin bile büyük zorluklar yaşaması trajik. Okan ve Salih Bademci'nin de bayağı gözleri doldu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sesli kitaplar bana pek göre değil çünkü dinlemeye çalışırken bazı detayları kaçırıyorum ve bu yüzden kendim okumak daha cazip. Sesli dinleyince bir yerden sonra kopuyorum ve tekrar dönmek de mümkün olmuyor. Ama yeni format iyi düşünülmüş ekranda böyle programlar görmek çok güzel. :Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sesli kitaplar bana pek göre değil çünkü dinlemeye çalışırken bazı detayları kaçırıyorum ve bu yüzden kendim okumak daha cazip. Sesli dinleyince bir yerden sonra kopuyorum ve tekrar dönmek de mümkün olmuyor. Ama yeni format iyi düşünülmüş ekranda böyle programlar görmek çok güzel. :Z
Youtube’dan canlı yayını geri alıp baktım da okuduğu ilk Noel hikayesini hoca bize sınıfta okumuştu aynı Okan gibi notlar alıp çözümlemiştik. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat