Okan Bayülgen'le Uykusuzlar Kulübü & Muhabbet Kralı - Program Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Son bölümün ilk kısmını az önce izledim de Okan'ın Bülent Ersoy taklidi çok iyiydi. :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Programın yeni bölüm konukları Cübbeli Ahmet Hoca ve Caner Taslaman imiş. :bhr: Şimdiden hayal edebiliyorum ortamı; Okan Bayülgen cinsel bir konuyu ortaya atar ve tartışma başlar. Modern İslam'ın kitabını yazan Taslaman muhtemelen konuyu günümüz dünyasının şartlarına ve sosyal çevresine göre yorumlar ve bu soru, ki muhtemelen caiz midir, değil midir tarzı bir şey olur, için cevabı 'caizdir' e getirir. Cübbeli haşlamaya başlar ve Kur-an' ile Hadis kaynaklarıyla veya o zamanların ağır önem taşıyan olaylarına dair belgeleri barındıran kitap kaynaklarıyla aksini iddia eder ve 'caiz değildir', der. İkili dakikalarca, cümlelerce tartışır ama görünüşte taraflar birbirine üstünlük sağlayamaz. Hâlbuki Cübbet Ahmet Hoca Caner Taslaman'ı pazara göndermiştir bile. :A

İzleyeceğim. Hatırlatın.

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Programın yeni bölüm konukları Cübbeli Ahmet Hoca ve Caner Taslaman imiş. :bhr: Şimdiden hayal edebiliyorum ortamı; Okan Bayülgen cinsel bir konuyu ortaya atar ve tartışma başlar. Modern İslam'ın kitabını yazan Taslaman muhtemelen konuyu günümüz dünyasının şartlarına ve sosyal çevresine göre yorumlar ve bu soru, ki muhtemelen caiz midir, değil midir tarzı bir şey olur, için cevabı 'caizdir' e getirir. Cübbeli haşlamaya başlar ve Kur-an' ile Hadis kaynaklarıyla veya o zamanların ağır önem taşıyan olaylarına dair belgeleri barındıran kitap kaynaklarıyla aksini iddia eder ve 'caiz değildir', der. İkili dakikalarca, cümlelerce tartışır ama görünüşte taraflar birbirine üstünlük sağlayamaz. Hâlbuki Cübbet Ahmet Hoca Caner Taslaman'ı pazara göndermiştir bile. :A

İzleyeceğim. Hatırlatın.
Heralde Okan’ı ilk defa izlemeyeceğim. Cübbeli denen şahıs kadınlar ile yatıp zamanımda hapse giren bir isim. Okan Bayülgen ise ekranların showmeni . Yararlı bir konu konuşulurdu eskiden “Muhabbet Kralı”’nda. Şimdi ben zamanı sabıkalı olup hapse giren bir adamdan kuranı mı dinleyeceğim. ? ah Okan’ım. Yandaş kanalların işleri hep bunlar işte.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061

İzleyeceğim. Hatırlatın.
Hangi program olduğunu da söyleseydin keşke çünkü bir an Uykusuzlar Kulübü'nün konukları sandım. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD