OJO Pictures'dan Show TV'ye Yeni Dizi: 'Cam Tavanlar'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

OJO Pictures'dan Show TV'ye yeni dizi!

'Hekimoğlu' ve 'Yeni Hayat' dizilerinin yapımcılığını üstlenen OJO Pictures, başarılı senarist Meriç Acemi'nin kaleme aldığı 'Camtavanlar' adlı yeni bir yazlık dizi hazırlıyor.

Show TV'de ekrana gelecek olan dizinin kadrosu, konusu hakkında henüz bir bilgi yok.

'Camtavanlar' yakında Show TV'de

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Meriç Acemi'nin ilk 13 bölümden sonra batıracağı yeni dizi belli olmuş demek. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
İlk sezonu çok iyi olursa ikinci sezonu da çok kötü olacak dizimiz hayırlı olsun.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Senarist iyi, yapımcı iyi. Kadro da ilgi çekici olursa dizi tutar bence. Bu yıl yaz sezonu Haziran başıyla beraber açılacak gibi, Bayram ile beraber çoğu dizi sezonu bitirecek gibi duruyor. :X

Show TV geçen yıl yaz dizisi yapmamıştı, bu yıl yaza hazırlık başladı demek ki. Diğer kanallar da sezon ortası dizi yapmadı bu sezon, ilginç bir gelişme oldu. Kanallar yaza hazırlanıyor bence...

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senarist iyi, yapımcı iyi. Kadro da ilgi çekici olursa dizi tutar bence. Bu yıl yaz sezonu Haziran başıyla beraber açılacak gibi, Bayram ile beraber çoğu dizi sezonu bitirecek gibi duruyor. :X

Show TV geçen yıl yaz dizisi yapmamıştı, bu yıl yaza hazırlık başladı demek ki. Diğer kanallar da sezon ortası dizi yapmadı bu sezon, ilginç bir gelişme oldu. Kanallar yaza hazırlanıyor bence...
Mayıs ayının ikinci veya üçüncü haftası sezon biter gibi bence de.

Bu arada Show TV'nin yaz hazırlığı baya önce başladı, 'Türkiye'nin Yıldızları' da yapılacak tekrardan. Eğer bu iki yapım tutarsa Show TV uzun bir zaman sonra yaza damgasını vurur.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mayıs ayının ikinci veya üçüncü haftası sezon biter gibi bence de.

Bu arada Show TV'nin yaz hazırlığı baya önce başladı, 'Türkiye'nin Yıldızları' da yapılacak tekrardan. Eğer bu iki yapım tutarsa Show TV uzun bir zaman sonra yaza damgasını vurur.
Bu dizi tutar her türlü, Türkiye'nin Yıldızları iş yapar mı bilmiyorum ama yaz boşluğunda ilgi görebilir. Ek olarak Volkan Konak'ın programının yaz boyu devam ettirilmesi de mantıklı olur, yaz akşamları müzik keyfi ilgi görecektir. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizi tutar her türlü, Türkiye'nin Yıldızları iş yapar mı bilmiyorum ama yaz boşluğunda ilgi görebilir. Ek olarak Volkan Konak'ın programının yaz boyu devam ettirilmesi de mantıklı olur, yaz akşamları müzik keyfi ilgi görecektir. :D
Meriç Acemi'nin kalemine güveniyorum, iyi bir iş çıkarır ortaya gerisi kadroya ve çift uyumuna kalır. :X

Volkan Konak programı ne zaman başlar bilmiyorum ama eğer Mart - Nisan gibi başlarsa yaz sezonu devam etmesi mantıklı olur.

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Meriç Acemi'nin kalemine güveniyorum, iyi bir iş çıkarır ortaya gerisi kadroya ve çift uyumuna kalır. :X

Volkan Konak programı ne zaman başlar bilmiyorum ama eğer Mart - Nisan gibi başlarsa yaz sezonu devam etmesi mantıklı olur.
Şubat'a yayına çıkar, keşke canlı yayınlansa. :X İbo Show çekimleri epey önden yapılıyor, o konuda rahat ilerliyor. Canlı yayının tadı ayrı oluyor. Beyaz Show'un canlı bölümleriyle çekilmiş bölümler aynı tadı vermemişti.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şubat'a yayına çıkar, keşke canlı yayınlansa. :X İbo Show çekimleri epey önden yapılıyor, o konuda rahat ilerliyor. Canlı yayının tadı ayrı oluyor. Beyaz Show'un canlı bölümleriyle çekilmiş bölümler aynı tadı vermemişti.
Öyle programların bende bant yerine canlı yayınlanmasını istiyorum. Hatta bu dönemde stüdyoda seyirci yokken, telefonla seyirci alınabilir.

'İbo Show'un yaklaşık 4 - 5 bölüm stoğu var diye biliyorum ben.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,848
Puanı
1,060
Sonradan batırmazsa güzel dizi olur bence değişik bir ismi varmış senaryoyu merak ettim bakalım nasıl olacak :D