Oh Olsun isim değiştirdi! Aşkın Halleri yakında FOX'ta

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Başrollerinde Metin Akpınar, Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve İclal Aydın'ın rol aldığı FOX'un yaz dizisi Oh Olsun isim değiştirdi..
Dizinin yeni adı 'Aşkın Halleri' ilk fragmanı bugün yayınlanan dizinin fragmanında Metin Akpınar şarkı söylüyor.
Aşkın Halleri çok yakında FOX'ta!​

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Metin Akpınar şarkı da söylüyorsa denemeye değer ilk bölümleri. Fox, komedideki başarısızlığını yener umarım bu diziyle. (Her seferinde öyle diyorum ama. :D)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Metin Akpınar şarkı da söylüyorsa denemeye değer ilk bölümleri. Fox, komedideki başarısızlığını yener umarım bu diziyle. (Her seferinde öyle diyorum ama. :D)

metin çok yetenekli ama bünye çok şişmiş durumda artık hakkını veremiyor rolünün .. benimde umudum fox un komedide başarılı olması ama başarılı olacağını sanmıyorum...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Papatyam'da çok iyiydi. Kısıtlı senaryoya rağmen çok iyi iş çıkardı bence orada. :)

ben izlerken sıkılıyordum çok monoton bir diziydi hareket yoktu pek tam baskül ailesiydi muhabbetler ya koltukta ya sandalyede geçiyordu :))

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
cok guzel ve etkileyici bir tanitim olmuş, kesin en uygun bir günde yayınlanırsa en az %4,00 alacaktır!
FOX bu sezon bomba gibi! :D