O Ses Türkiye'ye İkinci Kere Katılan Yarişmacı Kim?

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,913
Puanı
1,060
aoi39-tinypic-com_2zss8eo-jpg.5513

Geçtiğimiz günlerde 3.sezonu yayınlanan ve gösterdiği performansla 4 juri üyesinide kendine döndüren yarişmacı kimdi?

Kimden mi bahsediyoruz? O Ses Türkiye'de Stevie Wonder'ın "İsn't She Lovely" şarkısını söyleyip gösterdiği performansıy 4 juri üyesinide kendine döndüren Mert Demirci'den.

Çok değil bundan 2 sene önce juri koltuklarinda Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz'un oturduğu yarişma ilk sezonuyla buyuk ilgi görmüştü.Mert Demirci o zamanlar Maroon 5'in "This is Love" şarkısını söyleyerek gösterdiği performansla hiçbir juri uyesini etkileyememiş ve yarişmaya veda etmişti.

3.sezonda yarişmaya tekrar katılan Mert Demirci gösterdiği performansla 4 juri üyesinide kendine döndürmeyi başardi.
Mert Demirci'nin performansı bittikten sonra ne Acun nede eski juri uyelerinden Murat Boz ve Hadise eski yarişmayıcı tanıyamadı. Yarişmacıda kendisinin yarişmaya katıldıgından hiç bahsetmedi.Acun'un eski yarişmacılari en yeni ses yarişmacılarından biriymiş gibi tekrar yarişmacı olarak göstermesi akıllarda soru işaretine neden oluyor. Biliyorsunuz Yeteneksizsiniz yarişmasında katılan bir yarişmacıyı Acun 2.kere gördüğünde belirtiyor.Bir diğer dikkat çeken nokta ise Murat Boz'un 3.sezonda yarişmacıyı gerçekten isterken ilk sezonda hiçbir şey dememesi ise bu anlardan bir diğeriydi.

Daha fazla merakta bırakmadan Murat Demirci'nin O Ses'te ilk sezon nasıl veda ettiğini görelim.

İşte O performans (YIL:2011); (tıklayın)
http://www.vidivodo.com/video/mert-demir-this-love-o-ses-turkiye-acunmedya/644111

İşte O performans (YIL:2013)

ilk günden itibaren seyrederim bu programı ben de hatırlayamadım ama o günkü performansı çok iyiydi stevie wonder bizim zamanımızın efsane ismidir

ilk günden itibaren seyrederim bu programı ben de hatırlayamadım ama o günkü performansı çok iyiydi stevie wonder bizim zamanımızın efsane ismidir
Konuyu aslında tanıyıp tanıyamama değilde Acun2un eski yarişmacı oldugunu belirtmemesinden dolayı açtim. Belirtmeyip yeni yarişmacıymış gibi bi hava katmasından dolayı:) Kim bilir şu an performası kabul görmeyenler 2 sene arayla yine gelirse şaşmam :)

Konuyu aslında tanıyıp tanıyamama değilde Acun2un eski yarişmacı oldugunu belirtmemesinden dolayı açtim. Belirtmeyip yeni yarişmacıymış gibi bi hava katmasından dolayı:) Kim bilir şu an performası kabul görmeyenler 2 sene arayla yine gelirse şaşmam :)
pardon tam okumamışım o konuda çok haklısın acun aklı sıra uyanıklık yapmış ama bu çağda kimse yutmaz