O Ses Türkiye'de Sürpriz Gelişme! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1632291639754-png.109534

TV8'in sevilen yarışması 'O Ses Türkiye'de sürpriz gelişme!

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ile Oğuzhan Koç'un oturduğu ve cumartesi akşamları ekrana gelen program bu haftaya özel cuma akşamı da ekrana gelecek.

Masterchef Türkiye yarışmacılarının yer aldığı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle cuma günü Kırmızı Oda'dan hemen önce TV8'de!

• Beğendim
Reactions: Zeyno

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Madem böyle birşey yapıyorsun kendi gününde Cumartesi versene Kırmızı Oda'dan hemen önce ne demek? Acun ne kadar televizyondan anlasa da bazen çok saçma kararlar veriyor. Zamanında Cumartesi - Pazar yayınlanırken Ajda Pekkan'ın konuk olduğu bölümü Cuma yayınlamıştı ve normal oranlarından çok daha düşük izlenmişti. Tahminimce 2-3 bandında alır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
TV8 sayesinde "Kırmızı Oda'dan hemen önce" diye bir saat dilimi çıktı işte farkımız. :A Yani o kadar saçma sapan bir şey ki yapacak bir yorum üretemedim. :rolleyes:

Madem böyle birşey yapıyorsun kendi gününde Cumartesi versene Kırmızı Oda'dan hemen önce ne demek? Acun ne kadar televizyondan anlasa da bazen çok saçma kararlar veriyor. Zamanında Cumartesi - Pazar yayınlanırken Ajda Pekkan'ın konuk olduğu bölümü Cuma yayınlamıştı ve normal oranlarından çok daha düşük izlenmişti. Tahminimce 2-3 bandında alır.
Bence amaç diziyi de yükseltmek olabilir nasılsa O Ses'ten cacık olmaz artık. :A Bari insanlar dizi yok falan sanmasa saçma sapan işler. :(

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çok gereksiz bir hamle olmuş. Şimdi bu yüzden Kırmızı Oda'nın yeni bölümünün başlangıç saati de geç saatlere sarkar kesin .

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok gereksiz bir hamle olmuş. Şimdi bu yüzden Kırmızı Oda'nın yeni bölümünün başlangıç saati de geç saatlere sarkar kesin .
Yeni bölümün başlaması da çoğu zaman 21.15'i buluyor o yüzden bunun için 19.00-21.00 arası yeterince geniş bir zaman olur sanmıyorum sarkacağını. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yeni bölümün başlaması da çoğu zaman 21.15'i buluyor o yüzden bunun için 19.00-21.00 arası yeterince geniş bir zaman olur sanmıyorum sarkacağını. :A
İşin ucunda Acun olunca güvenemiyorum. :A Kırmızı Oda'nın daha ilk bölümünde 20.00 diye tanıtıp , saçma sapan Recep İvedik filmi yüzünden 20.30 'a kadar sarkıttığını unutamıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İşin ucunda Acun olunca güvenemiyorum. :A Kırmızı Oda'nın daha ilk bölümünde 20.00 diye tanıtıp , saçma sapan Recep İvedik filmi yüzünden 20.30 'a kadar sarkıttığını unutamıyorum. :A
Hatırlatmasaydın iyiydi.ss Zaten ben de sarkmayacağını sanmıyorumdan ziyade umuyorum demeliyim. :A (Bu arada Recep İvedik yoktu Masterchef vardı)

Ayrıca diziyi çok düşünüyorsun ama sezon başından beri hala bir tane yorum göremedik. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Hatırlatmasaydın iyiydi.ss Zaten ben de sarkmayacağını sanmıyorumdan ziyade umuyorum demeliyim. :A (Bu arada Recep İvedik yoktu Masterchef vardı)

Ayrıca diziyi çok düşünüyorsun ama sezon başından beri hala bir tane yorum göremedik. :A
Aynen şimdi hatırladım , MasterChef vardı. :A
Ben genel olarak dizi yorumlamayı sevmiyorum , izleyip geçiyorum işte. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Kırmızı Oda özetsiz yayınlanırsa daha da düşer. Acun ya diziyi gözden çıkardı, ya da O Ses'e seyirci çekmeye çalışıyor :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
İkisi de batmış bir vaziyette, Acun hangisine izleyici çekmeye çalışıyor ki? :A

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
masterchef ile kırmızı odaya seyirci çekeceğinimi düşündüler. sebebi nedir bunun

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dikkat de Leşkızı daha önce bitmesin. :A
Oooo dizinin adını değiştirip leş ekledin ne kadar yaratıcısın bravo. :A Ben senin dizine leş oda desem ortalığı ayağa kaldırırdın yakışıyor mu sana. :A
------

Kırmızı Oda izleyici MasterChef'i görünce ekrandan uzaklaşacak dizi yok sanıp, reytingler düşer gibi. :(
Zaten kalmamıştı reytingi artık 3'e düşer. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Artık bu hamleler tutmuyor Acuncum. :A
Vay be eskiden O Ses Türkiye başka programlara destek çıkardı şimdi destek arayacak hale geldi. :(

• Güldürdün
Reactions: xdragxx