'O Ses Türkiye'de Hadise Gitti, Gülşen Geldi! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E2Ji3f0XsAAv8eh

TV8'in sevilen yarışma programı 'O Ses Türkiye'de sürpriz bir değişiklik yaşandı!

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, jüri kadrosunda Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ile Beyazıt Öztürk'ün oturduğu programın yeni sezon hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Bu sezon sadece yılbaşı özel bölümü ile ekranda olan programda sürpriz bir değişiklik yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda hakkında çıkan haberler ile gündem olan Hadise'nin ayrıldığı, yerine ise Gülşen'in geldiği öğrenildi.

Kaynak: Kadraj Magazin

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yüz yıldır jürilik yapan Hadise'nin gitmesi iyi olmuş diyeceğim de gözler arayacaktır be onu. :A Gülşen çok iyi seçim de keşke Ebru Gündeş'i de gönderselerdi. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya onu neden getirdiler ki zaten, Seda Sayan daha iyiydi. :A Beyaz iyi o kalsın da şu yarışmanın yeniden Yıldız Tilbe'ye ihtiyacı var. :A Ah hayal ederken bile...
Seda Sayan mı iyi Ebru Gündeş'ten... Yıldız Tilbe dijitale program yapıyor diye biliyorum, ama gelse çok güzel olur... :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Seda Sayan mı iyi Ebru Gündeş'ten... Yıldız Tilbe dijitale program yapıyor diye biliyorum, ama gelse çok güzel olur... :bhr:
Tabiki de öyle. :A Neyse o zaman kalitesini hiç düşürmeden tam gaz devam yani, o zaman O Ses'e falan ihtiyacı yok. :bhr: Aklıma ne geldi, keşke Sertab Erener'i görseydik o zaman Ebru Gündeş yerine de yüz yıllık programa gelmez herhalde. :A Gerçi Acun da çağırmaz sanırım ama. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Masterchef yine güzel reytingler alırsa tekrar O Ses yapmaktan caymasınlar da. :A Hadise ta en baştan beri orada kök salmıştı değişiklik iyidir. Hatta Murat Boz da gitse iyi olur.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Yüz yıldır jürilik yapan Hadise'nin gitmesi iyi olmuş diyeceğim de gözler arayacaktır be onu. :A Gülşen çok iyi seçim de keşke Ebru Gündeş'i de gönderselerdi. :(
Vay be... Megastarımızın yengesi jüri koltuğunda yakışır. :A
Yeni gelen birini niye gönderiyorlar. :A Göndereceklerse Beyaz'ı göndersinler. :A

Ya onu neden getirdiler ki zaten, Seda Sayan daha iyiydi. :A Beyaz iyi o kalsın da şu yarışmanın yeniden Yıldız Tilbe'ye ihtiyacı var. :A Ah hayal ederken bile...

Ha hahaha hiç güleceğim yoktu... Ebru, Seda'nın yanında Caner Erkin gibi parlar. Seda Sayan= Muz yiyen Hasan Ali Kaldırım... :A
Tabiki de öyle. :A Neyse o zaman kalitesini hiç düşürmeden tam gaz devam yani, o zaman O Ses'e falan ihtiyacı yok. :bhr: Aklıma ne geldi, keşke Sertab Erener'i görseydik o zaman Ebru Gündeş yerine de yüz yıllık programa gelmez herhalde. :A Gerçi Acun da çağırmaz sanırım ama. :A
Sondan başlıyayım milli grurumuza bu program ben diyim 3 sen de 4 beden küçük gelir.Ciddiye bile almaz. :cool:

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Vay be... Megastarımızın yengesi jüri koltuğunda yakışır. :A

Ha hahaha hiç güleceğim yoktu... Ebru, Seda'nın yanında Caner Erkin gibi parlar. Seda Sayan= Muz yiyen Hasan Ali Kaldırım... :A

Sondan başlıyayım milli grubumuza bu program ben diyim 3 sen de 4 beden küçük gelir.Ciddiye bile almaz. :cool:
Önceden de vardı sanırım. :A

Programın kalitesi dişinin kovuğuna yetmez zaten. :cool:

• Harika

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Keşke 10 sene önce gelseydi. Programın çok sıktığı bir dönemde geliyor. :( En azından yılbaşı gecesi izleriz. :A

O değil de Gülşen'in yeni albümü gelmedi 5 milyon yıldır. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hadise programın renkli isimlerinden biriydi, epey güldürüyordu ama değişiklik de şarttı bence. Gülşen de harika bir isim, çok çok sevindim. Doğrudur umarım haber. :Z

• Beğendim

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Acun, Hadise'yi bırakmaz. Acun Medya yeni bir ses yarışmasının haklarını almıştı galiba @Emre Ozansoy . Hadise belki de orada jüri üyesi olacaktır.