TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bu kadar tanıtıcı reklam verilebiliyor mu yazıklar olsun...

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Evet biliyorum bu aşamada artık önceki şarkılarından seçiyorlar hep zaten yeni şarkı hazırlayacak fırsat mı veriyor Acun sanki :A

Gülce elenince devrelerin mi yandı :A
Merakımdan da kapatamadım kanalı şimdi de o uzun reklamların biri başlamış. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Merakımdan da kapatamadım kanalı şimdi de o uzun reklamların biri başlamış. :A
Evet şimdi bu reklamların ardından bitmek bilmeyen teşekkür faslını ve şampiyonu açıklıyorum açıklayacağım açıklamak üzereyim çok az kaldı gibi cümleleri dinleyeceğiz Acun beyden :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Evet şimdi bu reklamların ardından bitmek bilmeyen teşekkür faslını ve şampiyonu açıklıyorum açıklayacağım açıklamak üzereyim çok az kaldı gibi cümleleri dinleyeceğiz Acun beyden :A
Yok artık hala ‘şimdi’ yazıyor bu kadar uzun mu oluyordu :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Yiğitt @MasacRE- @dreamy @xBUGRAx
Beklediğimi gibi. Ben 18 yarışmacı varken, kimler kaldı bilmiyorum ama Ferat favorim demiştim :bhr:
C1F9HM.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt @MasacRE- @dreamy @xBUGRAx
Beklediğimi gibi. Ben 18 yarışmacı varken, kimler kaldı bilmiyorum ama Ferat favorim demiştim :bhr:
C1F9HM.png
Ben olayı anlamadım. Sanırım reklam arasındayken yayın çekilmiş, daha sonra banttan yayınlanacakmış. Hadise ise reklam arasındayken Instagram'da canlı yayın açıp yanlışlıkla şampiyonu mu duyurmuş? Herkes Hadise'ye laf ediyor da? :A @MasacRE-

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben olayı anlamadım. Sanırım reklam arasındayken yayın çekilmiş, daha sonra banttan yayınlanacakmış. Hadise ise reklam arasındayken Instagram'da canlı yayın açıp yanlışlıkla şampiyonu mu duyurmuş? Herkes Hadise'ye laf ediyor da? :A @MasacRE-
Aynen öyle :A Reklam sonrasi banta gectiler. Eee tabi yarım saat ne bekleyecek jüriler :A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Galiba öyle durum, ben de o şekilde anladım :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Gece uyku tutmayınca size faydam dokunsun dedim :A Sen yine gidip bakardın, üşengeç @eskici bakmayıp, yorum yapmak için öyle herkese şu iyi bu iyi diye yorum için yorum yapardı, hoş belki bu videolara bile bakmaz :F

@MasacRE- 'nin favorisi Bartu'yu yorumlamamışsın :eek: :A
Senin buradaki beğenin benimkiyle tıpatıp aynı :bhr: Ben dün daha yarı final başlamadan, kimler kalmış hiç fikrim yok ama favorim Ferat demiştim. Kesin finalist gözüyle bakıyorum.
Şu Anıl yüzünden Seda Sayan'ın şu yarışmacısi elendi. Ne güzel seslendirmiş halbuki :T: Kız bu tarz artı ingilizce tarz bile seslendirmişti.
Evet Videolara bakmadım çünkü yarı finali izlemiştim ona göre yorum yaptım ben sallama yorum yapmam :A :A