'O Ses Türkiye' Bu Akşam Yok!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,958
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TV8''de yayın akışı değişikliği!

o-ses-turkiye-yilbasi-konuklar%C4%B1.jpg

Elazığ'da meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen 6.6 (Kandilli Rasathanesi verilerine göre) büyüklüğünde deprem sebebiyle Kanal D ve TRT 1'in ardından TV8'de yayın akışında değişikliğe gitti.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, jüri üyeliğini ise Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın üstlendiği ve bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmesi planlanan program yayın akışından çıkartıldı.

Programın yerine ise başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Şükran Ovalı ve Songül Öden'in yer aldığı Ekşi Elmalar filmi yayınlanacak.​

• Beğendim
Reactions: Hazem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Acun un canlı yayında Survivor yayını bitiridğini bilirim ..O nedenle beklenen bir durum.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
asıl beklediğim kuzey yıldızı yayınlanacak mı bunlar hep yapıyor bu duyarlılığı

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir zahmet yani vur patlasın çal oynasın bir program da yayınlanmasın, bu duyarlılık değil zorunluluk.. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beklediğim karar, Acun Ilıcalı bu durumlarda her zaman duyarlı davranmıştır. Tebrik ediyorum kanalı. :)

Show TV de bu durumlarda hassastır aslında, ben yayınlamaz diye bekliyordum şaşırdım.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,958
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yani program canlı olmasaydı Acun bu akışı degistirir miydi? Seçim günleri bile Survivor yayınlayan kanaldan bahsediyoruz, ülke gündemini çok dikkate alsa haber programı yapardı. Evet çok duyarlı...

Survivor'ı kesmişti canlı da, yapardı bence.

• Beğendim
Reactions: Hazem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yani program canlı olmasaydı Acun bu akışı degistirir miydi? Seçim günleri bile Survivor yayınlayan kanaldan bahsediyoruz, ülke gündemini çok dikkate alsa haber programı yapardı. Evet çok duyarlı...
Abi, 1 hafta sonra millet gülmeye, eğlenmeye, çatır çatır programı izlemeye devam edecek, insanlardaki bu "bravo" "helal olsun" tavrını anlamak mümkün değil. Biri de zorunluluk demiş, he canım zorunluluk. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ne bir haftası deprem üzerinden bile espri yapabiliyor adamlar. :A Hem de dün sıcağı sıcağına... Acun'da çok düşünceliyse, duyarlıysa madem yayınlasaydı yeni bölümü, bugünkü reklam gelirlerini depremden zarar gören ailelere yardım etseydi. Bana göre yayınlamaması üzerinden tebrik etmek aşırı zorlama. Yerine de film koymuş, hey allahım. :A
Adamın çevresi geniş, boşta olan popçuları, türkücüleri toplayıp apar topar bir bölüm çekse veya yayınlasa, ekstra yardım istese, programa katılan ünlülerin alayı 3-5 bir şey atsa fena mı veya çok mu zor? Şu yazdıklarımı zorunluluk olarak algılayan veya yapmadığı için kendisini kınadığımı zanneden varsa ilkokula tekrar başlasın. :A Zaten Acun belli bir miktar bağışlamıştır. Bağışlamadıysa da zerre kadar önemli değil.

Duyarlıyım imajı vermekten daha korkunç olan ihtimal ise insanların eğlenmesini istememek olabilir. :A Programı izlemiyor ama eğlenen insanların eğlenceden mahrum kalmasını istiyor. Bence gayet ihtimali var bunun. :A

Beni asıl eğlendiren kısım ise şu, ünlülerin (örneğin Cedi Osman) oluşturmaya çalıştığı farkındalığa taş atan kişiler ile "Acun, müthişsin." diyen kişilerin aynı insanlar olma ihtimali. :A

• Harika
Reactions: blacklion

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Dün baştan sona Babil'i izledin mi? Dizi izlemeyi bırakıp haber programlarını açtın mı? İzledin, lütfen burada prim kasmayalım duyarlılık konusunda. :)
Bir şey deyince herkes de Babil'den vurmaya çalışıyor. Deprem olduğunda Babil zaten başlamıştı yarıda mı kesselerdi. Ha eğer yeni bölüm bugün olsaydı aynı şekilde tepki gösterirdim. Açık konuşayım büyük ihtimalle izlerdim ama istemeye istemeye. Ayrıca o bir dram dizisi yani az çok anlaşılabilir ama eğlence programının yayınlanmamasına böyle yorum yaparken sırf Show'da olduğu için komedi dizisinin ara vermemesine bir şey demiyorsun.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Canlı Yayında Survivoru kesen biri Acun...Sürekli Acuna karşı bir eleştri vardır ama bu konularda son derece hassas biridir kendisi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Şimdi televizyon kanallarının normal yayın akışlarını durdurduğu zaman duyarlı mı olmuş oluyor...Mesela Atv film veriyordu;trt gene eski galiba bir dizi veriyordu;kanald d başka birşey veriyordu...Yane aslında gene eğlenceye yönelik bir yayın yapıyorlardı...Fox ve Show da dizilerinin yeni bölümünü verdi.. Yane 2 si şuan duyarsız mı oldu; mesela diğer kanallarda olması gereken dizileri sevenler şuan dizileri yok diye tv yi kapatıp Elazığ için birşey mi yapıyor?
Mesela şuan biz bile burada sıcak evimizde;internetin karşısında yorum yazıyoruz..Tv izlemiyorum ,kafam dolu,üzgünüm diye yorumlar yapıyoruz..Peki birine bir faydamız oluyor mu?
O nedenle eleştirleri anlamsız buluyorum,biryerde bir yorum okudum; hoşuma gitti; o zaman izlemeyin bitsin yazmış arkadaş çokta güzel yazmış....

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy