O Gün (Bir Aile Hikayesi Sezon Finali)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bir Aile Hikayesi'nin dün akşamki sezon finaline Cem'in cenaze sahnesi damga vurdu. İşte Cem Adrian'ın 'Değmen Benim Yaslı Gönlüme' yorumuyla o etkileyici anlar:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Senin yüzünden spoiler yedim. :bağır:@Aserat
Bu diziye yazın şans verecektim ama şimdi Cem ismi kazındi beynime. Karakteri ne bilmem ama izleyince ha bu adam öluyor derim oyüzden ben vazgeçtim izlemekten. Eline sağlık @Aserat
Şansı başka diziye veririm artık :A
FOX Tv'ye en iyisi hiç bulaşmamak hazır Bizim Hikaye'yide bitirmişken

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bu diziye yazın şans verecektim ama şimdi Cem ismi kazındi beynime. Karakteri ne bilmem ama izleyince ha bu adam öluyor derim oyüzden ben vazgeçtim izlemekten. Eline sağlık @Aserat
İlk bölümlerde söyleniyordu zaten sezon finalinde açığa çıkan bir şey değil. Nasıl öldüğü falan gösterilmedi. Bence şans ver çünkü bir sürü hikaye var. Ama izlemeden de sen kaybedersin bu dizinin kalitesi sana fazla gelirdi zaten. :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İlk bölümlerde söyleniyordu zaten sezon finalinde açığa çıkan bir şey değil. Nasıl öldüğü falan gösterilmedi. Ama neyse bu dizinin kalitesi sana fazla gelirdi zaten. :A
Hayat Şarkısı, Beni Böyle Sev, 8. Gün, UTC ve şuan aklıma gelmeyen ortak dizilerimizden utan bu sözleri söylediğin için.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Hayat Şarkısı, Beni Böyle Sev, 8. Gün, UTC ve şuan aklıma gelmeyen ortak dizilerimizden utan bu sözleri söylediğin için.
Sinir ettin beni ne yapayım. :A Ama şaka amaçlı söylemiştim ciddiye almana şaşırdım. Üzdüysem kusura bakma. :D

İşte bunu da çok seveceğinden eminim o yüzden böyle ufak bir mesele için harcama derim. Mesela ben de Kuzgun'a başlamadan önce yüz tane spoiler yedim ama izlerken aldığım zevki engellemedi. Sen de bu dizi için aynı şeyi yaşayabilirsin o yüzden şans vermeni öneriyorum. :D

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Efsane bir bölüm ile sezonu kapattı. Reytingleri normaldir dün tüm diziler batmış zaten. Efsane bir bölüm ile efsane bir sezon ile önümüzde ki sezon yine günün en fazla izlenen dizisi olmak için geleceğiz. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ .

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
İzlerken beni fenalık bastı :( çok duygusalımdır dayanamam her şeye ağlarım ve ağlayacak gibi oldum :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yokya izlememezlik falan etme. Ben diziyi gayet beğenerek izliyorum. Bu karakterin öldüğünü 3. bölümün finalinde öğreniyorsun zaten. Çok büyük bir kayıp değil. :A

Ben özellikle seni etiketlemedim görme diye de sakınan göze çöp batıyor işte. Kusura bakma. :( Ama dert etme zaten 3. bölümde söylenmişti öldüğü. :A
Başlığı okuyunca otomatikmen spoiler yiyorsun zaten, etikete gerek yok. :A Neyseki, az önce 3. bölümün sonunda söylediler çok büyük bir kayıp değil. :A

• Beğendim

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Yokya izlememezlik falan etme. Ben diziyi gayet beğenerek izliyorum. Bu karakterin öldüğünü 3. bölümün finalinde öğreniyorsun zaten. Çok büyük bir kayıp değil. :A

Başlığı okuyunca otomatikmen spoiler yiyorsun zaten, etikete gerek yok. :A Neyseki, az önce 3. bölümün sonunda söylediler çok büyük bir kayıp değil. :A

Ben internetten öğrendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Celil Nalçakan oynuyor sanırım bu karakteri, diziden de ayrılmış mı oldu şimdi? (b) @Aserat
Şimdi bu dizide iki ayrı dilimi gösteriliyor. Biri Songül Öden ve Celil Nalçakan’lı, diğeri ise Birkan Sokullu, Olgun Toker vs.’nin olduğu. Cem öldüğü için orada yoktu ve sadece sezon finali diye hızlı sarıp cenazesini gösterdiler. Ama Songül ve Celil’in bölümlerini parça parça gösterdikleri için işlenmeyen birçok konu var o yüzden çıkma yok. :D

Bu arada mafyatik dizilere biraz ara ver de şu diziyi izle eminim sen de seveceksin. :A
Nasıl ölmüş bizde? :X
Yeni sezona kaldı. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Şimdi bu dizide iki ayrı dilimi gösteriliyor. Biri Songül Öden ve Celil Nalçakan’lı, diğeri ise Birkan Sokullu, Olgun Toker vs.’nin olduğu. Cem öldüğü için orada yoktu ve sadece sezon finali diye hızlı sarıp cenazesini gösterdiler. Ama Songül ve Celil’in bölümlerini parça parça gösterdikleri için işlenmeyen birçok konu var o yüzden çıkma yok. :D

Bu arada mafyatik dizilere biraz ara ver de şu diziyi izle eminim sen de seveceksin. :A

Yeni sezona kaldı. :A

Açıklama için teşekkür ederim, ayrılmamasına sevindim. :A

“Mafyatik” diye tabir ettiğin dizilerimin çoğu bu sezon bitiyor zaten, bitmeyenleri de bırakmayı düşünüyorum. Ama yerine bu diziyi koymam muhtemelen, Kuzgun desen belki derdim de bu imkansız. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Açıklama için teşekkür ederim, ayrılmamasına sevindim. :A

“Mafyatik” diye tabir ettiğin dizilerimin çoğu bu sezon bitiyor zaten, bitmeyenleri de bırakmayı düşünüyorum. Ama yerine bu diziyi koymam muhtemelen, Kuzgun desen belki derdim de bu imkansız. :A
O zaman Kuzgun’u izle. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock