TVen O Üye Benim - 1. Hafta | denizz19 vs Harunnn60

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
zAd1A.jpg

(Afiş için Harun'a teşekkürler :bhr: )

Tüm forum üyelerine hayırlı akşamlar dilerim.

İlk hafta yarışmacılarımız @denizz19 & @Harunnn60 hoşgeldiniz. :X

denizz19 & Harunnn60: Hoş bulduk.:X

Efendim iki üyemize de sorduk, cevapladılar. Bakalım hangisi forumu daha iyi tanıyor gelin beraber görelim. :X

İlk sorumuzla başlıyoruz.
1. Soru | Billy Kane: Fav10'un ilk Co admin ünvanını alan üyemiz hangisidir

A) DarkLeqenD B) Darksaal C) mrt-06 D) Bully

Harunnn60: Bu soruda bir şaşırtmaca görüyorum çünkü aklım destere'nin codamin lafına gitti. :A O yüzden cevabım B şıkkı yani darksaal. :Z İlk darksaal oldu çünkü. :A

denizz19: Darksaal tabi. :A

Billy Kane: İlk soruya iki üyemizde doğru cevaplar verdi. :X

2.Soru | Billy Kane: Forumun 2011 -12 - 2013 - 14 yılları arasında sıklıkla Star Tv & Fox Tv tartışması yaşayan ikili hangisidir?

A) mrt-06 & Mahoni (Kreys)
B) xBUGRAx & mrt-06
C) mrt-06 & Billy Kane
D) Mahoni (Kreys) & xBUGRAx

Harunnn60: mrt-06 Show tv dersek tüm şıklardan elemiş oluruz ki zaten 2013 yılında da o show tv fanıydı. :F Gel gelelim Buğra'ya oda FOX fanı ama tartışma yaşar mı emin değilim genellikle Haluk yaşar. :F aaa bu arada Mahoni Star fanı onu biliyorum. :A

Ben D) Mahoni (Kreys) & xBUGRAx diyorum. :Z

denizz19: D şıkkı Mahoni Buğra.

Billy Kane: Bu soruyu da iki üyemiz doğru cevapladılar tebrikler. :X

3. Soru | Billy Kane: Bir zamanlar forumumuzun Stv (Samanyolu Tv) kanalının fanı hangi üyemizdi?

A) mhmt53 B) Arslan Bey C) eskici D) emreemreu

Harunnn60: Şimdi arslan bey ile eskici Stv fanı değil onu biliyorum. :F Kaldı 2 şık. mhtm53 adlı üyeyi ilk kez duydum. Emreuemreu stv le ilgili haberler açıyordu diye biliyorum. :F Yine zor sorular sormuşsun en iyisi D şıkkı diyorum. :A

denizz19: D) emreemreu

Billy Kane: Cevaplar doğru. Başa baş gidiyor mücadele. :X

4. Soru | Billy Kane: Forumumuzun Azeri üyesi hangisidir?

A) RüzgarGülü
B) S.G.A.T.
C) HachiKo
D) Jonsnow

Harunnn60: B) S.G.A.T. tabiki. :A Azeri kardeşlerimizi severiz. :Z

Billy Kane: Harun'la eğlenceli cevaplar alırken Deniz ile ne kadanda soğuk geçiyor program. :A

denizz19: Canım keşke mobil olmasaydım eğlencenin dibine vururdum yoksa Harunun o berbat mizahindan daha iyi gider biliyon benim hallerim. :A  Bu soruda aslında eminim ama yine de riske girmek istemiyorum iki şık eleyecem.

Billy Kane: Yarışmacımız denizz19 cevabından emin olmasına rağmen riske girmiyor ve ilk joker hakkını kullanıyor bizde iki yanlış şıkkı eliyoruz.

Forumumuzun Azeri üyesi hangisidir?

B) S.G.A.T.
C) HachiKo

denizz19: Keşke kullanmasaydim :D HachiKo :A O yarismacilar hepsi ezik la benden daha iyi bilemez bunların hiçbiri :A

denizz19: Acaba azeri olan S.G.A.T mıydı ama yok be hiç azerilere benzemiyor :A Serhan diye azeri mi olur :D

Deniz emin olduğu soruyu yanlış bilerek programın ilk gafını yapmış bulunmakta. :A Cevap S.G.A.T. olacaktı. Kendisi bizi izlediğinde ne tepki verecek merak ediyoruz doğrusu. :X

5. Soru | Billy Kane: muhtesemyuzyil hangi üyemizin ilk nickidir?

A) SuskunFelon
B) xemrexxx
C) HachiKo
D) Lale_devri

Harunnn60: O zor bir soru ama geçmiş konulara bakarken görmüştüm. :A C) HachiKo Tabii ki. :J

denizz19: Hachikoya mi yürüyon la :A  C) HachiKo

6. Soru | Billy Kane: İlk olarak Rihanna hayranlığıyla öne çıkan üyemiz hangisidir?

A) xBUGRAx
B) yatutarsa
C) Sokak sanati
D) Harunnn60

Harunnn60: Şimdi kaç sorum kaldı ona göre kullancam da joker :A

Billy Kane: Üstteki sorduğum sorudan sonra 1 sorun kalıyor. :X

Harunnn60: 2'li jokeri kullanayım ben iyisi. :A

Billy Kane: Harun bu soruda ilk jokerini kullanıyor. Yanlış iki şıkkı eliyoruz.

İlk olarak Rihanna hayranlığıyla öne çıkan üyemiz hangisidir?

A) xBUGRAx
B) sokak sanati

Harunnn60: Şimdi deniz değil bir kez o Allahın emri . :F sokak sanati MS'den itibaren oldu.. Geriye Buğra kalıyor. Buğra eskiden has Rihannca'ydı. :A Ama yatutarsa beni düşündürüyordu açıkçası çünkü yabancı şarkıcılarda ara ara değişim oluyor onda. Neyse ki yatutarsa elendi de kafa karışıklığım gitti. :Z

A) xBUGRAx

denizz19: A) xBUGRAx

Billy Kane: Harun eksiksiz ilerlerken Deniz 6/5 yaparak ilerliyor. :X Ve final sorumuza geldik.

Final Sorusu | Billy Kane: 9 Ekim hangi üyemizin doğum günüdür?

A) Fks14 B) Billy Kane C) ozgur2113 D) Heisenberg

Harunnn60: Aaa şimdi gerçekten zor soru olmuş. :F :eek: Ben bi joker kullanayım en iyisi. :A

Billy Kane: Online listemize bakıyoruz. Seçebilirsin birini.

Harunnn60: Sence kim bilebilir ayoll ona sorayım. :A

Billy Kane: Cevabı verim direk istersen uğraşmayalım hiç. :A

Harunnn60: Şimdi özgür ve billy yaz aylarında onu biliyorum . :A Geriye Fks14 ve Heisenberg kaldı. :F Açıkçası varlıkları ile yoklukları belli olmayan bu 2 üyeden birisi kesin. :F

Ben o piti piti yaptım Heisenberg diyorum. :A

denizz19: Emin değilim sadece Özgür değil onu biliyorum :D ama sallayacagim . :A

D) Heisenberg olsa gerek

Not: denizz19'un zamanında Heisenberg'in doğum günü konusunu açmışlığı var. Programımızda ikinci gafa imza atarak arkadaşı uğurluyoruz.

Efendim final etabında da Harunnn60 7/7 yaparak bitirirken denizz19 ise 7/6 yaparak yarışmamıza veda ediyor. Harunnn60 ile en iyiler etabında yeniden yarışacağız şimdilik kendisini uğurluyoruz. :Z

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Bekleyeydin adaşınınki biteydi öyle açaydın:D Dur Emre`ninki bi bitsin.Geleceğiz buraya:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok keyifli olmuş program emeğinize sağlık. :D

Deniz fiyasko yaşamış sanki. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
güzel program eğlenceli geçmiş.Ellerine sağlık.Ama sorular kolaydı @Billy Kane haberin olsun:D Son soru hariç düşünmeden buldum neredeyse:D Başarılar.Kendimi gelecek haftalarda bekliyorum:A
@denizz19 sana çok şey derdim de hiç bir şey demiyeceğim:D Özelden tartışırız:A.
Açıkcası bakmadan hangisi bilmemiş olabilir deseler @Harunnn60 derdim:D ama Harun`cum hakiki FF üyesi çıktı:A
Deniz`e sinirlendik ama yarışmayı kaybettirerek en iyi şekilde de öcümüzü almışız:A teşekkürler Emre:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 keyif katmış :A şansıda yerinde gitmiş son soruya şansının yardımıyla iyi tutturmuş ayoll :A :A :A

Ben o piti piti yaptım Heisenberg diyorum. :A

@denizz19 öncelikle @S.G.A.T. olayı çok güldürdü ayoll okadar emin diyorkı televizyonda olsaydı haberlere konu olurdu :A :A :A

denizz19: Keşke kullanmasaydim :D HachiKo :A O yarismacilar hepsi ezik la benden daha iyi bilemez bunların hiçbiri :A

denizz19: Acaba azeri olan S.G.A.T mıydı ama yok be hiç azerilere benzemiyor :A Serhan diye azeri mi olur :D

ayrıca @Billy Kane denizin şu gafını açıklamasıda kapanıs olarak iyi olmuş :A :A :A

Not: denizz19'un zamanında Heisenberg'in doğum günü konusunu açmışlığı var. Programımızda ikinci gafa imza atarak arkadaşı uğurluyoruz.

EĞLENCELİ BİR BÖLÜMDÜ :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ciddi misin? :eek: ben kolay sorduğumu düşündüm içimde kaldı keşke biraz daha zorlu sordaydım diye. :F
Ne kolayı be 2013 öncelerini sormuşsun @Yiğitt in dediği gibi. :F

Ben kanal kavgaların sonunda gelmiştin sen Buğra Mahone soruyorsun:A

güzel program eğlenceli geçmiş.Ellerine sağlık.Ama sorular kolaydı @Billy Kane haberin olsun:D Son soru hariç düşünmeden buldum neredeyse:D Başarılar.Kendimi gelecek haftalarda bekliyorum:A
@denizz19 sana çok şey derdim de hiç bir şey demiyeceğim:D Özelden tartışırız:A.
Açıkcası bakmadan hangisi bilmemiş olabilir deseler @Harunnn60 derdim:D ama Harun`cum hakiki FF üyesi çıktı:A
Deniz`e sinirlendik ama yarışmayı kaybettirerek en iyi şekilde de öcümüzü almışız:A teşekkürler Emre:D
Şu Fox - Star zorladı beni mantık kurdum sonra Heisenberg zordu :A Bily beni daha çok zorlamasına rağmen yendim denizi. :A