Oğuzhan Uğur

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Youtube kanalı olan BaBala TV'de, günlük, siyasi vb konuları akıcı, mizahi ve sorgulatıcı şekilde anlatan ve yine kanalında ağırladığı konuklarıyla, izleyicilere eğlenceli anlar sunan kişidir.

İzlenilesi adamdır.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Onedio'yla daha bi ünlendi :X Müzisyen kişiliğinden bahsedilmemesi üzdü. Oysa eğlenceli müzikler yapyor ve ünlü isimlerle çalişmaları vardı :X

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Onedio'yla daha bi ünlendi :X Müzisyen kişiliğinden bahsedilmemesi üzdü. Oysa eğlenceli müzikler yapyor ve ünlü isimlerle çalişmaları vardı :X
Onu müzisyen yönüyle tanımadığım için, yoksa 'mağlubiyet' şarkısı dinlenilebilir nitelikte. Diğer şarkılarına daha bakamadım.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Öcalan'ı sorgulayan komutan Hasan Atilla Uğur'un oğludur. Müzisyen ve çılgın kişiliğinin yanında yönetmen ve oyuncu kimliği de vardır. Önce Budabi TV'de, sonra Babala TV'de yaptığı programlarıyla ön plana çıkmıştır. Esas patlamayı, Onedio ile gerçekleştirmiştir. Onedio ile kitlesi giderek artmıştır.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
BaBala TV'de sunduğu 'Mevzular' programı yüzünden sevilen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran kişidir. Genellikle güncel konuları önünde önceden hazırlanmış bir metin olmadan akıcı, tarafsız ve en önemlisi korkmadan doğru bir şekilde konuşur.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
HOG’da tanıdım kendisini. İlk başta tilt oldum fakat muhalif de olsa milliyetçi oluşu hoşuma gitti. Habertürk Gazetesinin muhabirine verdiği ayardan sonra da helali var dediğim kişidir. Fakat videoların kurgusu beni sarmıyor. Her kelime arasında kesmeleri uyuz ediyor beni. Ha bir de ağır Cem Yılmaz cosplayi. Ne büyük adamsın la Cem Yılmaz. Adam mizaha öyle bir contra koydu ki ülkede 5 komedyenden 4’ü kendisine benzemeye çalışıyor veya bir şekilde etkisinde kalıyor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
@S.G.A.T. Oğuzhan'ın sponsoru musun?
Konuyu sen açmışsın, sen övmüşsün adamı. 1 ayda o durumdan bu düşünceye nasıl geldin. :D
Kendi yorumun değil bence bu. Bir isim fazla tanınıp başarılı olunca takdir edenleri de çoğalıyor otomatikman. Herkesle aynı düşüncede olmak istemeyen "marjinal" insanlar da hemen eleştiren çok daha az insanın olduğu kısıma geçiş yapıyor. :D
Farklı olma isteği insanları kendi düşüncelerinden uzaklaştırıyor.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Konuyu sen açmışsın, sen övmüşsün adamı. 1 ayda o durumdan bu düşünceye nasıl geldin. :D
Kendi yorumun değil bence bu. Bir isim fazla tanınıp başarılı olunca takdir edenleri de çoğalıyor otomatikman. Herkesle aynı düşüncede olmak istemeyen "marjinal" insanlar da hemen eleştiren çok daha az insanın olduğu kısıma geçiş yapıyor. :D
Farklı olma isteği insanları kendi düşüncelerinden uzaklaştırıyor.
1 ayda neler neler değişir.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bir zamanlar kendisini izlediğim, ünlü olmasında katkıda bulunduğum için utanıyorum.

Tanım 3: İğrenç bir üsluba sahip, cahil ve seviyesiz bir YouTuber'cık.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bu adam o adammış :eek:
Kendisini bugüne dek hiç izlemedim, umarım cahil grubuna girmiyorumdur.
Aaa bende sabah seni Ömür Gedik konusuna alıntılamıştım. O konuyada git :A
Müziği baya hoşuma gitti, sonra yorumlara baktım, başka bir şarkıdan çalıntı denildi. Sonra o şarkıyı dinledim ve onun müziğinide Sami Cimen yapmış, ozaman normal diyorum :A
@Yiğitt @dreamy
Bu adamın bir klibi için şunu yazmıştım sabah :A
Ikincisinin klibine bakıyorum şimdi, o da ne, :eek:
Başı enteresan :Fadamın simasıda tanıdık. Bir film falan içinmi yapılmış acaba. Gırgır amaçlı sanki :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Eskiden Cem Yılmaz'ı andıran bir adamken, şimdi Recep İvedik cosplayi olmuş şahıs. Son videosunun bir kısmını izledim ve kendisi yerine, karşısında yer alan kadın yerine, o iğrenç muhabbeti alkışlayan ekip yerine ben utandım. Keşke sürekli "Mevzular" çekseydi.

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu adamı ne zaman görsem yüzünü sincaba benzetiyorum.

not: takip etmiyorum.
Birebir pitbull suratı. :A
HNnXS6.jpg

• Güldürdün
Reactions: Sherlock