Nuri'nin Başlangıç Tarihi Belli Oldu !

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Nuri "İki Medeni İnsan"ın başlangıç tarihi belli oldu. Dizi daha önce bellirttiğimiz ve tahmin ettiğimiz üzere 13 Şubat Pazar akşamı izleyiciyle buluşacak.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Doğru seçim gibi,birinciliğe oynayabilir belki,di mi üstadım ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yok Böyle Dans bittikten sonra AB'de zirvede yer alacağına inanıyorum. Totalde de Aşk Bir Hayal ile yarışabilir ama geçmesi zor.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Yok Böyle Dans bittikten sonra AB'de zirvede yer alacağına inanıyorum. Totalde de Aşk Bir Hayal ile yarışabilir ama geçmesi zor.

Yok Böyle Dans bittikten sonra Yetenek Sizsiniz tekrar pazara alınacaktır diye düşünüyorum. Bir süre sonra yarı finaller başlar zaten. O zaman hem cumartesi hem pazar yayınlanmaya başlar geçen yılki gibi. Bu durumda Nuri'nin şansı ne olur acaba? Bir de Kanal D BKM Mutfak gibi karlı bir işi asla PT2de yayınlamaz,çarşambaya Mutfak geliyor gibi,onun şansı olur mu üstadım ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin dediğin gibi olma ihtimali yüksek. Ama Nuri yine de birinciliğe oynar gibime geliyor. Tabiiki önce diziyi izlemek lazım. Ayrıntılı bir fragmanı çıkmadı henüz. Ama ilk izlenimlerim izleneceği yönünde. Ayrıca, Yetenek Sizsiniz iki güne yayılırsa düşüş olabilir. Cumartesi, Yahşi Cazibe zirveyi kapabilir.

BKM Mutfak, PT2'de yayınlanmaz ve Çarşamba'ya alınır. Gelecek haftadan itibaren kolaj bölümüyle deneme yapacaklarını sanıyorum Çarşamba için. Şüphe de PT2'de denenmiş olur. BKM Mutfak, Çarşamba'da zirveye oynayamaz bu çok açık bence. Çocuklar Duymasın ile yarışır ikincilik için. Ama onu da geçebileceklerini sanmıyorum. Her türlü şu anki durumdan daha çok izleneceği kesin.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Konuyla alakasız ama bugün bildiğin üzere Yetenek sizsiniz yerine canlı para yayınlayacak show. Bu durumda sıralamalar nasıl değişir,Yahşi Cazibe'nin birinciliği kesin ama diğer yapımlar ne yapar,kimler yükselir,yarın belli olmadan bir öngörü yapar mısın üstadım ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Canlı Para temposunu çok kaybetti. Show'u epey gerilere itecektir yarın.
Bundan en çok yararlanan Yahşi Cazibe olur ve 10 reytingi geçer.
Akasya Durağı ve Kavak Yelleri de yükselişe geçer.
Küçük Kadınlar da ise pek oynama olmaz yine. O dizinin sabit bir kitlesi var ve reytingleri çok değişmiyor. Star'ın yeni dizilerinden birinin Cumartesi günleri yayınlanabileceğini tahmin ediyorum. Küçük Kadınlar PT2'ye alınır ve sene sonunda final yapar bence. Erken final de şaşırtıcı olmaz.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Bence canlı para yetenek sizsiniz kadar olmasa da başarılı olacaktır,boş saatlerde çok izleniyor biliyorsun,hafta sonu da boş sayılır aslında.

Bugün hayatım Dizi de başlıyor,Cevahir sunacak,onun durumu pek parlak olmaz herhalde...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Canlı Para boş saatlerde çok izleniyor. Ama karşısında Yahşi Cazibe ve Akasya Durağı gibi iki dizi varsa boş sayılmaz. Son zamanlarda boş saatlerde de iyi gitmiyor zaten.

Hayatım Dizi'nin reytinglerini merak ediyorum. Fragmanları başarılı olsa da fazla reyting alabilecek bir yarışmaya benzemiyor. Ama karşısında çok ciddi rakipleri yok Kavak Yelleri dışında. Başarılı olması şaşırtıcı olmaz.