Nurgül Yeşilçay'dan Dizi Müjdesi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nurgül Yeşilçay'dan dizi müjdesi!

334

'Asmalı Konak', 'Paramparça', 'Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan' ve son olarak 'Gülperi' dizisinde rol alan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü temalı sergide objektiflere takıldı.

Kendisinin gelecek hafta açacağı sergisi hakkında konuşan Yeşilçay, ay sonunda vizyona girecek 'Mahalleden Arkadaşlar' filminden de bahsetti.

Güzel oyuncu, yeni dizi anlaşmasını yaptığını söyledi ve “Anlaşmamızı yaptık ama şu anda açıklayamam.” diyerek müjdeyi verdi.

Geçtiğimiz haftalarda oyuncunun Eylül ayında FOX'ta yayınlanması beklenen 25 Film imzalı Kefaret dizisi ile görüştüğü ortaya çıkmıştı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Keşke Belalı Baldız, Bebek İşi, Galip Derviş gibi yine komedi yapsa. Gerçi 1-2 tane hariç doğru düzgün komedi dizisi kalmadı ama güzel olurdu. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke Belalı Baldız, Bebek İşi, Galip Derviş gibi yine komedi yapsa. Gerçi 1-2 tane hariç doğru düzgün komedi dizisi kalmadı ama güzel olurdu. :(
Galip Derviş'te rol aldı mı? (b)

Bebek İşi bana hiç samimi gelmiyordu, aslında hiç izlemedim ama o dönem aşırı fragmanlarına denk gelmiştim. Show TV'nin kötü günlerinde, sabah akşam dizi tekrarı yayınlandığı günlerde çok denk geliyordum fragmanlarına. :X

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Galip Derviş'te rol aldı mı? (b)

Bebek İşi bana hiç samimi gelmiyordu, aslında hiç izlemedim ama o dönem aşırı fragmanlarına denk gelmiştim. Show TV'nin kötü günlerinde, sabah akşam dizi tekrarı yayınlandığı günlerde çok denk geliyordum fragmanlarına. :X
İlk sezon finalinde konuk oyuncuydu. :D Kısa ve tatlı bir diziydi aslında niye beğenmediysen. :A

• Beğendim
Reactions: Yiğitt