Nurgül Yeşilçay ve Selin Ciğerci, Duygu Özaslan'ı 'Ti'ye Aldı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,040
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nurgül Yeşilçay ve Selin Ciğerci, Duygu Özaslan'ı 'ti'ye aldı.

Çektiği videolar ile geniş hayran kitleleri oluşturan influencer Duygu Özaslan, yaptığı paylaşımlar ile gündem olmaya devam ediyor. Özaslan, çektiği videoda yumurta kırmaya çalışırken, ''Şimdi sunny side up yapacağım, bunun Türkçesi neydi ya? kırılmış yumurta mı?'' ifadelerini kullandı.

Özaslan'ın bu paylaşımına ''Biz ona halı sahada yumurta diyoruz'', ''Kızım Yozgatlısın kendine gel'' ve ''İyiyim kanka, ben de egg eitingliyorum'' gibi güldüren yorumlar gelirken, başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay ve Selin Ciğerci çektikleri bir video ile Duygu Özaslan'ı ti'ye aldılar

Yeşilçay, çektiği videoda "Merhaba bugün sizlere french toast yapacağım. French toast’un Türkçesi ne ya? Siz ne diyorsunuz pis fakirler buna?” ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci ise, “Şimdi kendime sandviç yapacağım. Türkçesi neydi bunun? Doğru, ekmek arası peynir domates. Annem beni Amerika’da doğurduğu için bazı şeylerin Türkçesini unutuyorum. Birazdan da sunny side up yapacağım.” sözlerini kullandı.

İşte o videolar:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Duygu Özaslan'ı ciddiye aldılar da, gönderme yapıyorlar, ilginç. Kendi reklamını yaptı geçti, gündeme geldi. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Duygu Özaslan gibi insanlar reklam peşinde koşar, primcidir. Bunun da dış görünüşleriyle ve fikirleriyle zerre kadar alakası yoktur. Sen onu gündem edersin, o ünlenir ve parasını kazanır.

Asıl sorun prim verenlerin büyük çoğunluğunun 2 kilo paraya muhtaç olması. Kıskançlık ve kudurganlık öyle bir seviyeye gelmiş ki değersiz vakitlerini değersiz olduğunu düşündükleri kişiye hakaretler, küfürler, aşağılamalar ile öldürüyorlar. Arkadaşlar, Duygu Özaslan kadar takip edilen ve para kazanamayan kişiler olamayabilirsiniz ama bunu kendinizi tatmin edecek şekilde dile getirmenize gerek yok. İnanılmaz şekilde komik gözüküyorsunuz.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,585
Puanı
1,061
Duygu Özaslan gibi insanlar reklam peşinde koşar, primcidir. Bunun da dış görünüşleriyle ve fikirleriyle zerre kadar alakası yoktur. Sen onu gündem edersin, o ünlenir ve parasını kazanır.

Asıl sorun prim verenlerin büyük çoğunluğunun 2 kilo paraya muhtaç olması. Kıskançlık ve kudurganlık öyle bir seviyeye gelmiş ki değersiz vakitlerini değersiz olduğunu düşündükleri kişiye hakaretler, küfürler, aşağılamalar ile öldürüyorlar. Arkadaşlar, Duygu Özaslan kadar takip edilen ve para kazanamayan kişiler olamayabilirsiniz ama bunu kendinizi tatmin edecek şekilde dile getirmenize gerek yok. İnanılmaz şekilde komik gözüküyorsunuz.
1586699104218.png

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Şu kız eskiden en naif en iyi Youtuberlerden idi. Ama son dönemde çok bozdu ya.
Çok saçma haraketler yaparak kendini bitirme peşinde, iyi yapıyorlar ti-ye alarak.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İkisi de güzel önce onu söymeyim. :D Selin tamam da Nurgül yapmamalıydı bence bunu. Senin kalemin mi Duygu? Ama bu hali bana Belalı Baldız dönemini hatırlattı. :D Karantin işte insana neler yaptırıyor, hayat normal olsaydı asla yapmazdı bunu Nurgül, ama can sıkıntısı işte. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
En sevdiğim Fav10 üyesinin Duygu "kudurtucu" Özaslan fanı olması... 😍 🤭

Bu kadın cidden müthiş bir zekaya sahip, tek bir hareketiyle tak diye gündem oluyor sonra istemeden saatlerce gündemde tutuyorlar bu tarz şeylerle. Sonra üzerine attığım storyleri paylaşıyor, hepsiyle dalga geçiyor. Çok büyük deha... :A

• Harika
Reactions: DarkLegenD

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Twitter hesabını açması iyi olmuş :A Yazdığı twitterler normal değil.:F