Nurgül Yeşilçay'ın Yeni Dizisi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
nurgul_yesilcay_carsafa_burundu_h29615_00b7f.jpg

Geçen sezon O3 Medya ile anlaştığı konuşulan Nurgül Yeşilçay'ın yeni dizisi belli oldu!

Son olarak 'Muhteşem Yüzyıl: Kösem' dizisinde izlediğimiz Nurgül Yeşilçay, yine Tims Yapım ile dizi çekecek. Fatma Girik'in hayat verdiği 'Gülsüm Ana' filminden yola çıkacak diziyi Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat yazıyor.

Kanalı ve detayları belli olmayan dizi yakında ekrana gelecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yine kadın hikayesine dönmüş Sema ve Eylem iyi. Polisiye ve mafyaya takmışlardı. :A İsterim bu işi. :bhr:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Sevindim gerçekten. Tims'i gerçekten çok seviyorum ve benim sevdiğim tarzda diziler yapıyorlar. Kavak Yelleri başlı başına bir efsaneydi zaten ki en uzun gençlik dizisi oydu.
Tims Yapım derken Tims&B mi yoksa sadece Tims mi onu anlayamadım.
Timsin kaç dizisi oldu anlamadım valla. Star Tv için Leke dizisi Atv için Bir Zamanlar Çukurova, Şu Çılgın Türkler, bilmem ne kebabı yani bir dizi daha var yani 5 6 dizi nasıl olacak bilemedim ama bekliyorum yine de. Hepsine şans vereceğim.
Nurgül de Fatma Girik olabilir o potansiyel var kesinlikle.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sevindim gerçekten. Tims'i gerçekten çok seviyorum ve benim sevdiğim tarzda diziler yapıyorlar. Kavak Yelleri başlı başına bir efsaneydi zaten ki en uzun gençlik dizisi oydu.
Tims Yapım derken Tims&B mi yoksa sadece Tims mi onu anlayamadım.
Timsin kaç dizisi oldu anlamadım valla. Star Tv için Leke dizisi Atv için Bir Zamanlar Çukurova, Şu Çılgın Türkler, bilmem ne kebabı yani bir dizi daha var yani 5 6 dizi nasıl olacak bilemedim ama bekliyorum yine de. Hepsine şans vereceğim.
Nurgül de Fatma Girik olabilir o potansiyel var kesinlikle.
Leke dizisinin şimdilik rafa kalktığını duydum, Eylül'de gündeme gelebilir. Bir Zamanlar Çukuova'nın hazırlıkları sürüyor Mart'a yetişebilir. Şu Çılgın Türkler yeni sezona kalır, şu an ortada bir şey de yok. :) Aşk Kebabı dizisi uydurma haber olabilir.

Tims&B yapıyor, artık tek iş yapmıyorlar bildiğim kadarıyla. Ortak geliyor hepsi. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Leke dizisinin şimdilik rafa kalktığını duydum, Eylül'de gündeme gelebilir. Bir Zamanlar Çukuova'nın hazırlıkları sürüyor Mart'a yetişebilir. Şu Çılgın Türkler yeni sezona kalır, şu an ortada bir şey de yok. :) Aşk Kebabı dizisi uydurma haber olabilir.

Tims&B yapıyor, artık tek iş yapmıyorlar bildiğim kadarıyla. Ortak geliyor hepsi. :)
Bilgi için teşekkürler. :)

Yine kadın hikayesine dönmüş Sema ve Eylem iyi. Polisiye ve mafyaya takmışlardı. :A İsterim bu işi. :bhr:
Fox à bu dizi olur aslında Karagül gibi.:Â Ağır dram olur.:A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Evet TİMS ve Nurgül'le yeni bir başlangıç için iyi olur. :bhr: :A
Bu dizi Atv ve Fox à yakışır zaten. Total dizisi olacağı kesin. Kanal D ve Star ab grubu kanalları. Show desen o kanal midemi ekşitiyor Yüz Yüze olayından sonra. Yani Atv ve ya Fox olursa iyi olur kanalı.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Özledim nurgülcüğümü iyi bi senaryoyla tutar