Nur Sürer'den Farah Zeynep Abdullah'a: "Densiz!"

Dangalak hakaret değil alaycı bir terimdir. Kendisi de bu sözcüğün altını dolduracak davranışlarda bulunmasın o zaman.
Objektif gözle bakan herkes bu konuda Farah'ın haklı olduğunu anlar ama hala elli sene öncesinin elemini bugüne taşıyıp konuşuyorsun ayrıca alaycılık falan değil düz hakaret.

Dangalak hakaret değil alaycı bir terimdir. Kendisi de bu sözcüğün altını dolduracak davranışlarda bulunmasın o zaman.
Konuma baktım da Türkçe sıkıntılı biraz Berlin yazıyor konum

Kruyzberg yakın mısın

Dangalak bu arada aşağıliyici bir sözdür

Buralarda bu tarz davranışlara "Aufmerksamkeitsstörung" diyoruz. Malum kişinin sürekli ilgiye ihtiyacı var da, artık kime sataşacağını şaşırdı dangalak.
Senin oralarda olabilir , buralarda senin oralardaki 1 aylık gündemi biz 2 günde yaşıyoruz
))

Konuma baktım da Türkçe sıkıntılı biraz Berlin yazıyor konum

Kruyzberg yakın mısın

Dangalak bu arada aşağıliyici bir sözdür
Nereden çıkardın sıkıntılı olduğunu?
Yakınım evet.

Şurayı oku bi.
https://www.kararmatik.com/blog-detay-Dangalak-Kelimesi-Hakaret-Sucunu-Olusturmaz.html

Objektif gözle bakan herkes bu konuda Farah'ın haklı olduğunu anlar ama hala elli sene öncesinin elemini bugüne taşıyıp konuşuyorsun ayrıca alaycılık falan değil düz hakaret.
Yoo, her zamanki gibi haksız. Yargıtay 4. Ceza Dairesinin raporu dangalak sözcüğünü hakaret saymamış. Araştırmanı öneriyorum.

Senin oralarda olabilir , buralarda senin oralardaki 1 aylık gündemi biz 2 günde yaşıyoruz
))
Bunun konuyla ve mesajımla ne alakası var?

Reactions: xemrexxx