Nur Fettahoğlu 'Hükümsüz'e Konuk Oluyor! Diziden 2. Sezon Sürprizi! | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5efd299045d2a04258b7bfc7.jpg

Exxen'in sevilen dizisi Hükümsüz'e sürpriz bir konuk daha!

Yapımcılığını Dijital Sanatlar'ın üstlendiği, başrollerini Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy ve İsmail Hacıoğlu'nun paylaştığı yapımın 9. ve 10. bölümlerine son olarak 'Babil' dizisinde yer alan güzel oyuncu Nur Fettahoğlu konuk olacak.

Öte yandan, her hafta yeni bölümleriyle izleyici ile buluşan dizinin 2. sezonu için prensipte anlaşıldığı öğrenildi.

Hükümsüz, yeni bölümleriyle her cuma Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ömer Faruk Sorak'ın geçen günkü paylaşımını görünce 2. sezonun geleceğini anlamıştım. :Z Maalesef böyle bir ülkede yaşadığımız sürece konu sıkıntısı da çekilmeyecek o yüzden gidebildiği yere kadar gitmesi güzel olur. Konuk haberine de ayrıca sevindim. :Z

Bende dedim bu dizinin başındaki oyuncuyu kime benzetiyorum diye.
Yada benzettim.. Son bölümün başında birsonraki bölüm ile ilgili olaydan kesit veriyor ya...
Yok yok o değil. Bu hafta 7. bölüm yayınlandı ama baksana Nur Fettahoğlu 9 ve 10'a gelecek diyor. Anlaşılan 9'da kısa süre gösterip 10'da hikayesine yoğunlaşırlar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sedef Avcı'yı, Mine Tugay'ı, Nur Fettahoğlu'nu konusu ünlü isimler ve iş hayatında yaşadığı sorunlar olan Menajerimi Ara'da izleyememek... :A Acun hem Kırmızı Oda'ya hem de Hükümsüz'e çok iyi isimleri konuk alıyor.

Hikayesinin tek sezonluk olmamasına sevindim, platformun açık ara en iyi dizisi ve diğerleri yanına bile yaklaşamaz. :Z

• Beğendim
Reactions: yigit_00

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çok iyi isim.

Şahsen diziyi izlemedim ama hakkında bir tane bile kötü yorum görmediğim bir dizinin 2. sezonunun olmasına sevindim.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ömer Faruk Sorak'ın geçen günkü paylaşımını görünce 2. sezonun geleceğini anlamıştım. :Z Maalesef böyle bir ülkede yaşadığımız sürece konu sıkıntısı da çekilmeyecek o yüzden gidebildiği yere kadar gitmesi güzel olur. Konuk haberine de ayrıca sevindim. :Z

Yok yok o değil. Bu hafta 7. bölüm yayınlandı ama baksana Nur Fettahoğlu 9 ve 10'a gelecek diyor. Anlaşılan 9'da kısa süre gösterip 10'da hikayesine yoğunlaşırlar.
Elçin Sangu sandım bir daha bakıncada..illa birine benzetmem gerekiyor :A :A

Bu arada dediğin gibi bu ülkede bu konular asla bitmez, ben Acun yerinde olsam DEK bitirir, Bu dizinin süresini uzatıp,Çarşambaları verirdim. ( ama tabi sahne kesintileri ve sansür biraz vuruculupu düşürür)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine harika isim. :Z

En son 5.bölümde kaldım onun etkisinden o kadar zor çıktım ki (Sedef'in olduğu sahneler) ne yorum yapabildim ne de 6 ve 7'yi izleyebildim. :A

2.sezon geleceğini Ömer Faruk Sorak'ın storysinden tahmin etmiştim aslında, güzel oldu. :Z

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke tek sezonluk kalsaydı ya, böyle işleri tek sezonluk daha çok seviyorum. Umarım kısa süre bir ara verip 2. sezonu başlatırlar.

Nur Fettahoğlu çok iyi konuk, dizi güzel konuklar alıyor. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Elçin Sangu sandım bir daha bakıncada..illa birine benzetmem gerekiyor :A :A

Bu arada dediğin gibi bu ülkede bu konular asla bitmez, ben Acun yerinde olsam DEK bitirir, Bu dizinin süresini uzatıp,Çarşambaları verirdim. ( ama tabi sahne kesintileri ve sansür biraz vuruculupu düşürür)
Evet TV8’de olsa Kırmızı Oda gibi büyük sansasyon yaratabilirdi ama hiç gerek yok böylesi daha iyi. Sadece reklamı güzel yapılsa tam olacak.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch