Nokia Son Telefonunu Çıkarmış Olabilir! l Nokia 108 4G

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,369
Puanı
711

Eskiden cep telefonu deyince akla gelen ilk marka olan Nokia son telefonunu çıkarmış olabilir.

Akıllı telefon çağına ayak uyduramayan, androide geçmemekte ilk başlarda inat eden Nokia, HDM Global ile anlaşmasını sonlandırdı. Son olarak HDM Global bir modelle ortaya çıktı. Nokia 108 4G.

Nokia 108 4G telefonu 36 dolar bandıyla Çin'de satışa sunuldu. Bu telefon Nokia tarihinin son telefonu olabilir. Cihaz 2.4 inç LCD ekran ve 1450 mAh bataryaya sahip. Cihazın Çin dışında satışa çıkmayacağı öngörülüyor.

Göründüğü üzere Nokia telefonlar artık nostaljik olarak günümüze kaldı.

Reactions: S.G.A.T.
Bu şirketin hayatı film yapılmalı. Harika bir documentary tarzı film çıkar. Bu adamlar piyasa ellerindeyken nasıl çağa ayak uyduramadılar. Çözemiyorum.
Windows olarak Lumia çıkarmışlardı ilk olarak android için direndiler aslında güzel alternatif. Android ve Apple tekelinden kurtaracak fikirdi ama uyumluluk sorunu çok can yaktı sonra anroide geçti ama zamanı yakalayamadı. Herkesin anısı vardır Nokia hâlâ gözümde en sağlam telefon. 3310 6600 felan çivi cakmisligim var kullandım her türlü

Ananeme alak bari
Malesef sadece Çin'de satışta. Bulursun belki ülkede bir süre sonra ama kapanır.

Reactions: HollyDemon666☾☆
zaten şaka yaptım
daha yeni bunu almıştım ananeme

Reactions: RüzgarGülü
Amiin uzuunca kullanır inşallah dokunmatik alayım diyorum yok diyor ben kullanamam ilk tuşlu istemişti bunu almıştık bundan başkasını istemiyor
Haklı tabi. Taşıması felan da kolay. Dokunmatik alışsa daha iyi ama belli bir yaştan sonra zor oluyor tabi. Anneneye hürmetler

Reactions: HollyDemon666☾☆