Nisan 2017 Ayın En Favori Üyesi: Dosi

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben bunu yeni gördüm. Tebrikler Zey, seviliyorsun. :A @Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tamam sana göre şarkı etkinkikleri iyi foruma katkisi var ama bizim yarismalarin katkisi yok foruma :)
mesaj alinmistir ;)
ve teşekkurler yinede fikrin için :)
bende ms yrütoyurm ama kendi yarışmamıda buna kattım şarkı dizi ve favori üye forumun 3 kilit büyük etkinliğidir birini yürüttüğüm ay diğer normal aylara oranla daha hak etmiş olrurum diğer kazandığım aylarda yine çok hak etmedim ama tşşk diyecem bu benimle alakalı birşey yanı cnm kişiliğimle :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
etikettemi varmış :D geç olsun güç olmasın :)
teşekkürler :)

en sonki yazima cevap gelmemiş ki :A gerci cevap gerektirecek birsey degildi ama olsun. Son sözü erkekler demeli :F
Yaz mevsimi geldi bekliyorum o zaman tatil için (hani konuşmuştuk) bakarsın kalıcı olursun? :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tebrik ederim @Dosi, @Çiğdem- de sen de hak ettiniz emeklerinizden dolayı, benim desteğim Dosi'den yana oldu hem ilk oluşu hem de ruhsal olarak forumda en yakın gördüklerimden olduğu için. :)
Bir dahaki ayda da oklavacıbaşını destekleyeceğim, bir günlük yokluğunu bile çok hissettirdi, online kısmında gözümüz hep sincaplı resmi aradı günlerce.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Dosi, @Çiğdem- de sen de hak ettiniz emeklerinizden dolayı, benim desteğim Dosi'den yana oldu hem ilk oluşu hem de ruhsal olarak forumda en yakın gördüklerimden olduğu için. :)
Bir dahaki ayda da oklavacıbaşını destekleyeceğim, bir günlük yokluğunu bile çok hissettirdi, online kısmında gözümüz hep sincaplı resmi aradı günlerce.
bir sonraki durum güncelememde ikimize deyinecem biraz :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
daha bir sıkıntı yaşamayalımda gerisinin çokta önemi yok yokluğumun forumu bukadar etkilediğini görüyorum ama inş diyelim sağlıkla ilgili daha birşey yaşamayız :( :( :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaz mevsimi geldi bekliyorum o zaman tatil için (hani konuşmuştuk) bakarsın kalıcı olursun? :A
Bak bak özeli döktün :A
benim planlarda biraz değişiklik oldu. Bu yaz annem babamla vakit geçirecem ama Karadenizi görmeyi çok istiyorum. Seni rahatsız ederim zamanı gelince bilgi için :Dl
evimi sattım zaten. Ordan bakarim belki :A
neyse çokta detay konusmayalim simdi :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bak bak özeli döktün :A
benim planlarda biraz değişiklik oldu. Bu yaz annem babamla vakit geçirecem ama Karadenizi görmeyi çok istiyorum. Seni rahatsız ederim zamanı gelince bilgi için :Dl
evimi sattım zaten. Ordan bakarim belki :A
neyse çokta detay konusmayalim simdi :D
Annemle babamın ellerinden öperim. :A Sen yeter ki gel, ev olayı kolay dedik ya. Seni kapıda bırakacak değiliz. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
teşekkürler,
evet forum için yarışmalar ayarlıyorsun.
Ben bu tarz etkinlikte bulunmak istemiyorum aslina ama haketme mevzusuna değinmişsin bende kendimi az öveyim bari :D
bende bunu hakettim çünkü Nisan ayı boyunca yarışma yürüttüm yardım almadan.
Senin en azından yardımcıların vardı sen hastayken sunmuslardi ve yilin sarkisinindada @Bully de daima yardimcindi zaten.
Ben hastalandiğimda yardim etme nezaketine bulunan olmamisti. Kaç kere yarısmami şiddetli baş ağrım ile sundum yarida kalmasin diye. Finali @denizz19 sunacakti ama Ms ile çakışmayan günlerde ona uymuyordu :) Finali Cumaya mecbur yaptim çünkü ertesi gün tedavim başladı. Final günü yemek yemeye bile firsatim olmamısti işten eve geç geldim diye.
Gecesindede @Bully e hediyesini ayarladiktan sonra dinlenemeden bir kaç saat sonrasinda hastaneye gittim zaten tedavi için.
Desteklenmek güzel bir duygu tabiki. Beni destekleyenler yaptıklarımı önemsemişler sağolsun.
Bir dahaki ay olursun umarım :) yarisma sunmak oy toplamak hesaplamak kolay degil biliyorum. Emek veriyorsun baya.
Sen fazlasıyla hak ettin rahat ol öyle tek yarışma sunmakla favori üye olunsaydı :F