Nisan 2016 Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

Hangi 3 üye finale yükselsin?

• destere

Oy: 12 60.0%
  • Çiğdem-

Oy: 7 35.0%
  • Forumdash

Oy: 5 25.0%
  • vadikızı

• eskici

Oy: 6 30.0%
  • Billy Kane

Oy: 9 45.0%
  • MayısKralı

• turkuazz

Oy: 8 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden "Ayın en favori üyesi" devam ediyor.

Aday olma şartları:

-Ay içerisinde 530 mesaj yazmak
-Ay içerisinde ceza puanı almamak

ADAYLAR

@destere
@Çiğdem-
@Forumdash
@vadikızı
@eskici
@Billy Kane
@MayısKralı
@turkuazz

Ön eleme anketi 2 gün sürecektir.

Aday olan kişiler kendilerine de oy kullanabilirler.​

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
bu @destere ile @Çiğdem- forumda o ka +18 lik şekilde cilveleşiyor türlü fandeziler yapıyor ama cezayı @Doğu ile ben alıyoz şu listeye aday olamıyoruz bir türlü tüh ben böyle adalete.ss

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Gecen ay kırdıgım finale kalamayan tek kisi olma rekorunu gelistirmek icin burdayim :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem-, @Billy Kane ve @destere sıvacısı dedim :A

Antidemokratik cezalardan ötürü Batman reisi kınıyorum. Zaten eyyamcı tipi vardı ben Superman'i tutuyorum :A
umarım benim kadar taş düşer başına :))

yani sağol varol allah tuttuğunu altın etsin :) (gerçek sanıp denemeyesin bu sadece bir deyim :) )

bu @destere ile @Çiğdem- forumda o ka +18 lik şekilde cilveleşiyor türlü fandeziler yapıyor ama cezayı @Doğu ile ben alıyoz şu listeye aday olamıyoruz bir türlü tüh ben böyle adalete.ss
çünkü biz @Çiğdem- le forumun adab- ı haşeresine uygun mesajlar yazıyoruz :) forumun şeyini bozmuyoruz ahlakını forumun kültür fizik seviyesini yükseltiyoruz yani bize ceza vermek bir yana altın madalya vermeleri alzım ama nerde ? nerde bu incelik forum yönetiminde varmı ? yok tabi ? kime anlatıyorumki? :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
umarım benim kadar taş düşer başına :))

yani sağol varol allah tuttuğunu altın etsin :) (gerçek sanıp denemeyesin bu sadece bir deyim :) )

çünkü biz @Çiğdem- le forumun adab- ı haşeresine uygun mesajlar yazıyoruz :) forumun şeyini bozmuyoruz ahlakını forumun kültür fizik seviyesini yükseltiyoruz yani bize ceza vermek bir yana altın madalya vermeleri alzım ama nerde ? nerde bu incelik forum yönetiminde varmı ? yok tabi ? kime anlatıyorumki? :)
Sana altın mala ödülu veriyoruz :A Bu kadar sıvacılığa en fazla bunu layık gördük :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere hahaha atmazlarsa attiririz ne olacak yani :A
geçen sefer başaramamıştık :)

Aga ayıp ettin ben sana atayım oy gerçi her ay atıyoz da noluyor final gördüğün yok :A

Senin de editör oylamasına uğraman lazım ama :A

Neyse sana, @MayısKralı'na ve @turkuazz'a attım oylarımı. :X

@destere çok bekler oyumu. :)
ben anlamam benim ismimden bahsetmişsin gerçi kötülemek içinde olsa ismim orda geçmiş ya? :)buda bir oy da bana demektir ? ilerde oylarım eksik çıkarsa yakana yapışırım :))

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
geçen sefer başaramamıştık :)

ben anlamam benim ismimden bahsetmişsin gerçi kötülemek içinde olsa ismim orda geçmiş ya? :)buda bir oy da bana demektir ? ilerde oylarım eksik çıkarsa yakana yapışırım :))
Sana oy attığımı zannet sonra da hayal kırıklığına uğra diye etiketledim seni. :) Amacıma ulaştım sanırım. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sana oy attığımı zannet sonra da hayal kırıklığına uğra diye etiketledim seni. :) Amacıma ulaştım sanırım. :)
bana oy attığını varsaydığım kişileri tek tek kaydedeceğim bir oyum eksik olsun o zaman her türlü çirkefliği yaparım şimdiden söyliyim :) hatta forumda bir femenvari cıbıl protesto bile sergileyebilirim :) eğer tahammül edebilecekseniz oy vermeyin keyfiniz bilir :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@Bully eyvallah aga sen zaten hatirladigim kadariyla her ay bana oy atiyorsun ama finale cikamiyorum yine :A editöre de ugrarim bir ara :D
@destere bu sefer basarabiliriz ben inaniyorum sende inan :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...