Nilay Büyük Gerçeği Açıklıyor (Kızıcık Şerbeti 66. Bölüm Sezon Finali)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Cuma akşamlarının rakipsiz dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 2. sezon finali geçtiğimiz gün yayınlandı. Dizide Nilay’ın büyük gerçeği açıklaması ile bölüme, aile içinde yaşanan kaos dolu anlar damga vurdu. Sosyal medyadada çok konuşulan o sahneler sizlerle:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Son kısımlar kesinlikle harikaydı. Güzel bir sezon finali olmuş yalnız çok olmamıştık vardı bölümde.
Giray’a zoraki bir sahne yazılmış. Nilay vesilesi ile tanışmışlardı Doğa ile. Bir şekilde bağlarlar elbet orayı.

Rüzgar’ın ayrılığı kesin değildir diye düşünüyorum yoksa görüşmeye gelinmedi diye ardına bakınıp gidilmez. Yaz ayında ikna işine girerler. Daha başka bir bahane bulsalardı. Başka bir ülke veya şehirde uzun bir iş seyahati gibi.

Alev kısmı işin en saçma kısmı. Doğum sancısı olan biri hastaneye koşar yurt dışına değil. Ayrıca yüksek hamilelikle yolculuk yasaktır. Bir diğer mantık hatası.
Çimen’in sahnelerini izlemedim, kaçırmışım o detayı. Hepsi için açık kapı bırakılmış. İlerde Reyting ve senaryoya göre dönüşleri olabilir.

Bayadır izlemiyordum, son kısımdan dolayı yeni sezon ilk bölüme bakar sonrasına karar veririm :A