Nik Xhelilaj 'Rise of Empires: Ottoman' Kadrosunda! | Netflix

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
5bb76a47c9de3d238c8887c4.jpg

Netflix'in belgesel kurmaca türündeki dizisi Rise of Empires: Ottoman'ın 2. sezon çekimleri sürüyor.

Yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Şahin'in oturduğu, başrolünde Fatih Sultan Mehmet rolüyle Cem Yiğit Üzümoğlu'nun yer aldığı yapımın yeni sezon kadrosuna (Ali Gözüşirin'in ardından) Arnavut oyuncu Nik Xhelilaj da dahil oldu.

Rise of Empires: Ottoman, yeni sezonuyla 2022'de Netflix'te!

Birsen A.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kayıp Şehir'de bu çocuktan başrol çıkarmaya çalıştılar ama dublajlı sesi ve yetersiz performansıyla beklenen etkiyi yaratamayınca elde patladı. Birlikte başrol oynadığı İlker Kaleli alıp yürüdü ama kendisi pek gelişmedi veya belki de kariyer çizgisini bilerek bu noktada tutmak istedi. Netflix dizisinde oynaması kendisi adına iyi olmuş ama.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaşıyormuydu bu dublajlı oğlan:A

Kayıp Şehir'de bu çocuktan başrol çıkarmaya çalıştılar ama dublajlı sesi ve yetersiz performansıyla beklenen etkiyi yaratamayınca elde patladı. Birlikte başrol oynadığı İlker Kaleli alıp yürüdü ama kendisi pek gelişmedi veya belki de kariyer çizgisini bilerek bu noktada tutmak istedi. Netflix dizisinde oynaması kendisi adına iyi olmuş ama.
İlkerin yürüme sebebi:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
İyi bir sıçrama yakalamış. Bakalım performansı nasıl olacak.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel bir yorum olmuş. Oyunculuğu başarılıydı, ekran ışığı da vardı ama dublaj kullanması eksi olarak kaldı. O diziden sonra devamı da gelemedi, iyi tercihler mi yapmadı şanssızlığı mıydı bilinmez...

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Güzel bir yorum olmuş. Oyunculuğu başarılıydı, ekran ışığı da vardı ama dublaj kullanması eksi olarak kaldı. O diziden sonra devamı da gelemedi, iyi tercihler mi yapmadı şanssızlığı mıydı bilinmez...
Bence oyunculuğu da pek başarılı değildi onu diyorum. Zaten kendi sesi olmayınca hiç ciddiye alamıyorsun. Tüm oyuncular çok iyiydi ama o ve Cansu Tosun çok sırıtıyordu o yüzden aralarındaki aşk hikayesi de sıkıcıydı. :A

Yaşıyormuydu bu dublajlı oğlan:A

İlkerin yürüme sebebi:A
Sen izlemiş miydin. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Kayıp Şehir... Canım dizim, lise sondaydım o sezon... :bhr::bhr::bhr::bhr:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence oyunculuğu da pek başarılı değildi onu diyorum. Zaten kendi sesi olmayınca hiç ciddiye alamıyorsun. Tüm oyuncular çok iyiydi ama o ve Cansu Tosun çok sırıtıyordu o yüzden aralarındaki aşk hikayesi de sıkıcıydı. :A

İkisinin şarkı söyleyip bir dans ettiği sahne vardı, hatırlıyor musun onu? Nasıl silebilirim o sahneyi aklımdan. :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Tabi ki hayır:A KARDAYI vardı hem:bhr: O dönem Kayıp Şehir sezonun en boşlukçu dizisiydi saati filan değişip duruyordu :F:F Çok eğlenceli zamandı laan:F

• İlginç