Nihat Hatipoğlu ATV'ye Geçti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Nihat Hatipoğlu uzun yıllardır program yaptığı Star’la yollarını ayırdı!..

Aydın Doğan’ın bile araya girdiği ancak Hatipoğlu’nu bu kararından caydıramadığı öğrenildi!..

Dini programları özellikle Ramazan ayında rating rekorları kıran Nihat Hatipoğlu, ATV ile anlaştı!..

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Yıldızlaştı adam o bir kanal starı artık...

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Sadece Ramazan ayında program yapıyordu heralde...

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Ramazandan ramazana müslüman olduğumuz için...

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Ramazan'dan Ramazan'a yapmıyordu. Her Perşembe 01.30'daydı. Zaten bundan şikayetçiydi.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Bu konuda yorum yapmayalım. Herkesin dini inancı farklı. Herkes teokratik yaşama hakkına sahip,teokratik yaşamama hakkına da sahip. Fikirler burada tartışılmasa iyi olur.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Teokratik yaşamak demek din kurallarına göre yaşamak demektir. İsteyen Ateist olur isteyen Müslüman isteyen başka bir inanca mensup olur. Ben rejim olan teokrasiden bahsetmedim ayrıca. Dindar yaşamdan bahsettim. Ama sen benim teokratik yaşam diyerek dindar yaşamı kastettiğimi anladıysan ve buna rağmen teokratik (dindar) yaşam isteyen Osmanlı'yı özleyendir,dediysen bu yanlış. Ben şahsen dindar yaşamı savunan biri olarak bu fikir beni rencide eder.

Son düzenleme:

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Teokratik yaşamak demek din kurallarına göre yaşamak demektir. İsteyen Ateist olur isteyen Müslüman isteyen başka bir inanca mensup olur. Ben rejim olan Teokrasiden bahsetmedim ayrıca. Dindar yaşamdan bahsettim. Ayrıca sen şu şudur bu budur diyemezsin. Siyasi konuları burada tartışmayalım.

Teokratizm olunca sonu akraba evliliği gibi. :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Siyasi ve dini görüşünü burada ifade etme. Son kez ihtar ediyorum. Ben dindar yaşamı savunan biriyim ve sen bana bu lafları söyleyemezsin. Bana göre de dindar yaşamı savunmayanın sonu akraba evliliği gibi hatta daha kötü olur. Bu fikirler burada tartışılmaz. Burası forum. Miting alanı değil. O yüzden sus bence. Herkesin siyasi,dini fikri oldukça farklı olabilir. Ben dini fikrimi beyan etmek istemiyorum " hakaret " içeren laflarla beni tahrik ediyorsun.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Sen çıkıp " Teokratik yaşamın sonu akraba evliliği gibi... " diyemezsin. Buna hakkın yok. Bu sitede bir dine, bir siyasi görüşe, bir toplumsal harekete hakaret etmek veya açıkça destek vermek,delicesine savunmak yasak. Forum kurallarını öğrenmelisin sen.

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Siyasi ve dini görüşünü burada ifade etme. Son kez ihtar ediyorum. Ben dindar yaşamı savunan biriyim ve sen bana bu lafları söyleyemezsin. Bana göre de dindar yaşamı savunmayanın sonu akraba evliliği gibi hatta daha kötü olur. Bu fikirler burada tartışılmaz. Burası forum. Miting alanı değil. O yüzden sus bence. Herkesin siyasi,dini fikri oldukça farklı olabilir. Ben dini fikrimi beyan etmek istemiyorum " hakaret " içeren laflarla beni tahrik ediyorsun.
Anlaman için anlatmam mı gerekiyor. Ben de Müslüman'ım. Fakat ''Teokratizm'' olayındaki asıl amacım farklıydı. Anlatayım; halk içindeki işler çıkarlara göre yapıldığı ve dinimizde çıkar ile ilgili ilişkilerin günah olduğu için bu tür kişiler ya da devletler çok çabuk batan/unutulan/dışlanan banel görüşlü kişiler olarak düşünülüyor. Doğru da. Ben her gün bunun derslerini görüyorum, fikir söylemek de hakkım.

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Sen çıkıp " Teokratik yaşamın sonu akraba evliliği gibi... " diyemezsin. Buna hakkın yok. Bu sitede bir dine, bir siyasi görüşe, bir toplumsal harekete hakaret etmek veya açıkça destek vermek,delicesine savunmak yasak. Forum kurallarını öğrenmelisin sen.

Kaç yılındayız fakat değişik bir yazı tipi ya da '';)'' ile laf soktuğunu düşünen insanlar var.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Bana göre İslamiyet tam anlamıyla bir yönetimde uygulansa huzur olur. Ama günümüzde İslamiyet'in tam olarak uygulanabileceği ortam yok. Ayrıca Osmanlı'da din adamlarının matbaaya ve yeniliklere karşı çıkmaları o din adamlarının kendi çıkarlarına göre davranmalarıdır. İslamiyet'te,Kur'an'da,Hadislerde sihir ve büyü gibi şeyler dışında " bilim " diye anılan hiçbir bilgiye,veriye,fikre engel yoktur.

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Bana göre İslamiyet tam anlamıyla bir yönetimde uygulansa huzur olur. Ama günümüzde İslamiyet'in tam olarak uygulanabileceği ortam yok. Ayrıca Osmanlı'da din adamlarının matbaaya ve yeniliklere karşı çıkmaları o din adamlarının kendi çıkarlarına göre davranmalarıdır. İslamiyet'te,Kur'an'da,Hadislerde sihir ve büyü gibi şeyler dışında " bilim " diye anılan hiçbir bilgiye,veriye,fikre engel yoktur.
E... Saatlerdir ben ne anlatıyorum?

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Tamam olur böyle anlaşmazlıklar. Senle zıt olarak da düşünebilirdik. Bu fikirlerin burada tartışılmasına yine de karşıyım.

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Ek olarak ilk dediğini gördüm şimdi. Saçma bir fikir. Sen ne zaman herhangi bir devletin ''Teokratizm''le 100 yılı aşkın olduğunu gördün (Nadireler hariç...).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...