Nice Ya┼člara Aserat ­čÄŐ­čÄł­čÄü­čÄé

Dosi

Moderat├Âr
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
64,612
Puan─▒
1,060
Forumun sevilen ve yakla┼č─▒k son bir senedir tek Co Admini olan @Aserat bug├╝n yeni ya┼č─▒na girdi :Z

Kaliteli konular─▒ ile, ├žal─▒┼čkanl─▒─č─▒ ve ├žok sevdi─či dizileri g├Âklere ├ž─▒kar─▒p, sevmediklerinin ise ba┼čar─▒s─▒n─▒ pek ├žekememezli─či ilede bilinen ama sinir bozucu hallerinin ender yak─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ ├╝yelerden biri olan @Aserat 'a yeni ya┼č─▒nda bol bol sa─čl─▒k huzur, mutluluk ve ba┼čar─▒ dileriz :bhr:

Ba┼čta ailenle, sonra da bizlerle nice g├╝zel ve mutlu senelere....

Do─čan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
14 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
3,071
Puan─▒
440
Ya┼č
33
ADMINL─░─×─░N─░ ─░Y─░ YAPIYOR..D─░Z─░ reyt─▒ng tahm─▒n sayfalar─▒nda ayr─▒mc─▒l─▒k yapm─▒yor...adm─▒nl─▒─č─▒n─▒ adaletl─▒ yap─▒yor..y├Âneticii─čini seviyorum..kendisini pek fazla muhabbetim yok ..d├╝┼č├╝ncelerim bunlar ben─▒m.:A

• Be─čendim
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Co-Admin
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
48,850
Puan─▒
1,061
Forumun sevilen ve yakla┼č─▒k son bir senedir tek Co Admini olan @Aserat bug├╝n yeni ya┼č─▒na girdi :Z

Kaliteli konular─▒ ile, ├žal─▒┼čkanl─▒─č─▒ ve ├žok sevdi─či dizileri g├Âklere ├ž─▒kar─▒p, sevmediklerinin ise ba┼čar─▒s─▒n─▒ pek ├žekememezli─či ilede bilinen ama sinir bozucu hallerinin ender yak─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ ├╝yelerden biri olan @Aserat 'a yeni ya┼č─▒nda bol bol sa─čl─▒k huzur, mutluluk ve ba┼čar─▒ dileriz :bhr:

Ba┼čta ailenle, sonra da bizlerle nice g├╝zel ve mutlu senelere....

Hediyeler de konu da ├žok g├╝zel eline sa─čl─▒k ve ├žok te┼čekk├╝rler. :bhr: :Z

Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun @Aserat, G├╝lse Birsel dizileri tad─▒nda keyifli bir hayat─▒n olsun. :Z
Te┼čekk├╝rler. :Z Senin de G├╝lse Birsel dizilerine laf atmayaca─č─▒n─▒ g├Ârd├╝─č├╝m keyifli bir hayat olmas─▒ dile─čiyle. :A
------

ADMINL─░─×─░N─░ ─░Y─░ YAPIYOR..D─░Z─░ reyt─▒ng tahm─▒n sayfalar─▒nda ayr─▒mc─▒l─▒k yapm─▒yor...adm─▒nl─▒─č─▒n─▒ adaletl─▒ yap─▒yor..y├Âneticii─čini seviyorum..kendisini pek fazla muhabbetim yok ..d├╝┼č├╝ncelerim bunlar ben─▒m.:A
Te┼čekk├╝rler. :)

Dosi

Moderat├Âr
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
64,612
Puan─▒
1,060

Te┼čekk├╝rler. :Z Senin de G├╝lse Birsel dizilerine laf atmayaca─č─▒n─▒ g├Ârd├╝─č├╝m keyifli bir hayat olmas─▒ dile─čiyle. :A
┼×├╝k├╝r be─čendirdik :A az laf att─▒m konuda ama hak ediyorsun :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Aserat

Do─čan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
14 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
3,071
Puan─▒
440
Ya┼č
33

------

Te┼čekk├╝rler. :)
R─░CA EDER─░M KARDE┼×─░M N DEMEK ASERAT BEY .HER ZAMAN KURALLARA UYCAZ
------

Tabi ben 90 lar ├žocu─čuyum 90 lar g├╝zeldir..do─čum gunleri kutlamak bamba┼čkayd─▒

• Be─čendim
Reactions: 12.Adam and Aserat

Dosi

Moderat├Âr
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
64,612
Puan─▒
1,060
Ben zaten her t├╝rl├╝ be─čeniyorum ┼ču hediye konusunu kafama kakmaktan vazge├ž. :A
S─▒rf etikete t─▒klay─▒nca 4 konunu a├žm─▒┼č g├Âr├╝nmekteyim. Belki daha fazla olmu┼čtur. Senin y─▒l d├Ân├╝m├╝ konunuda a├žarsam tak─▒m tamamlanacak :A
Ben hediyelerden ├žok beni kutlad─▒─č─▒nda tek c├╝mlelik yaz─▒lar─▒na takt─▒m :A

mesmeso

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
27 Kas─▒m 2016
Reaksiyon puan─▒
5,387
Puan─▒
710
Ya┼č
21
Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun @Aserat . Nice mutlu ve huzurlu senelerin olsun. :love1: :love1:

• Harika

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
2,963
Puan─▒
299
Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun yeni y─▒l─▒n ve yeni ya┼čin huzurlu , sa─čl─▒kl─▒ , mutlu ge├žsin in┼čAllah @Aserat :bhr:

Son d├╝zenleme:
  • Harika

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
10,754
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26
Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun, nice ya┼člara :A

• Harika

Aserat

Co-Admin
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
48,850
Puan─▒
1,061
Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun @Aserat . Nice mutlu ve huzurlu senelerin olsun. :love1: :love1:
Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun yeni y─▒l─▒n ve yeni ya┼čin huzurlu , sa─čl─▒kl─▒ , mutlu ge├žsin in┼čAllah @Aserat :bhr:
─░yi ki do─čdun,Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun.Nice senelere
Te┼čekk├╝rler. :Z
------

Do─čum g├╝n├╝n kutlu olsun, nice ya┼člara :A
Te┼čekk├╝rler. :Z Hediye falan yok mu y─▒lba┼č─▒ ├žekili┼činde senin i├žin d├Â┼čedi─čim onca ┼čeyden sonra. :A

Cervantes

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
5 Aral─▒k 2020
Reaksiyon puan─▒
204
Puan─▒
44
Do─čum G├╝n├╝n Kutlu Olsun @Aserat. Yeni ya┼č─▒n sana ba┼čta sa─čl─▒k olmak ├╝zere huzur, mutluluk ve ba┼čar─▒ getirir umar─▒m. Nice mutlu senelere :)

• Harika

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
10,754
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26