Netflix'ten Türkiye Açıklaması: ''İçeriklerde Kesinti veya Değişiklik Yapılmıyor!''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1575391127112.png

Türkiye pazarında 3. yılını geride bırakan Netflix'in İletişim Müdürü Artanç Savaş Habertürk'ün sorularını yanıtladı!

Hakan: Muhafız dizisiyle Türkiye pazarına giriş yapan, 27 Aralık'ta Atiye dizisini yayınlayacak olan, 2020 yılında Aşk 101 ve Berkun Oya projesi üzerinde hazırlıklarını sürdüren Netflix Türkiye'nin İletişim Müdürü Artanç Savaş, ''Şu an Türkiye’nin dört bir yanında aktif olarak ücret ödeyen 1.5 milyonu aşkın üyeye sahibiz'' dedi. Dizilerin daha çok toplu taşımada izlendiğini belirten Savaş, ''Akıllı telefonlar üzerinden Netflix izleme oranımızın, ABD’den veya Avrupa kıtasındaki diğer büyük ülkelerden çok daha yüksek olması. Bunun sebeplerinden biri, toplu taşımada geçirdiğimiz sürenin uzunluğu.'' açıklamasını yaptı.

''Türkiye’de sunduğumuz servisi daha da geliştirebilmek için aralıksız çalışıyoruz. Bunun en net göstergesi, 2016’dan bu yana Türkiye’deki içerik sayımızın yüzde 500’ün üzerinde artış göstermiş olması.'' diyen Savaş, Netflix'in bazı içeriklerde kesinti veya değişiklik yaptığını ifade eden haberlerin doğru olmadığını belirtti.

Röportajın tamamını okumak için: https://www.haberturk.com/netflix-s...ocuk-ayari-geliyor-haberler-2545407-teknoloji

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Cep telefonu için standart paket gayet makul.
1 milyon kişi stndrt paket üyesi olsa ve 18₺'den gayet güzel para kazanıyor :A TV kanallarının bile yıllık cirosundan fazla:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Tersi olsa iptal ederdim zaten ama son zamanlarda izleyecek bir şey bulamıyorum Netflix'te. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Haa ben cep telefonu için deyince öyle anladım. :D Fiyatı uygun ya, her türlü dizi/film/belgesel var. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.
Dizi olarak değil de farklı yarişmalar ve realityler için çok iyi:X Netflix geldiği zaman diziler için heycanlanmiştim ama dizileri ordan burdan izleyebiliyorsun ve farklı platformlar da dizi çıkarınca NEtflix'in tek + yönü belgesel ve realityler kalıyor:X

• Beğendim
Reactions: Yiğitt