Netflix'in Yeni Dizisi "2020 Bit Artık"ın Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Netflix'in Yeni Dizisi "2020 Bit Artık"ın Oyuncu Kadrosu Açıklandı

80c13920-38a8-11eb-bff7-df96e0d21914.jpeg

Netflix, 2020 senesinin tüm uğursuzluğunu tiye alacağı '2020 Bit Artık' adlı yeni komedi dizisini ve dizide yer alacak oyuncuları resmi Youtube hesabında paylaştığı son dakika videosuyla duyurdu. Orijinal ismi "Death to 2020" olan dizi, bomba gibi kadrosuyla dikkat çekti.

pjimage-3-2.jpg

Netflix'in kült dizisi haline gelen Black Mirror’ın yapımcılarından Charlie Brooker'un yapımını üstlendiği dizi tıpkı The Office gibi "sahte belgesel" tarzı bir komedi yapımı olacak. Dizinin kadrosunda Hugh Grant, Lisa Kudrow, Tracey Ullman, Samuel L. Jackson, Cristin Milioti, Joe Keery, Samson Kayo, Leslie Jones, Kumail Nanjiani gibi dev isimler yer alıyor.

2021 yılında yayınlanması beklenen dizinin yayın tarihi henüz açıklanmazken Netflix'in paylaştığı tanıtım videosunda "Çok Yakında" ibaresi yer alıyor.

İşte Netflix Türkiye'nin paylaştığı tanıtım:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yapımcı'nın Gani Müjde olduğunu düşünürken Black Mirror yapımcısı çıkması? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Zaten pandemi nedeniyle iyice evlerden, kapalı alanlardan doğal olarak bunaldığımız dönemde umarım sitcom işine girmezler. Sitcomlarda fenalık geliyor. Ortamın yapaylığı ve kapalı alan, üstüne bir de gülme efekti eklendi mi ortam Cem Yılmaz'ın asker gazinosundaki o basık ortama dönüveriyor.

Ama Samuel L.Jackson'ı seven birisi olarak onun hatrına şans veririm gibi. Pandemi dönemini anlatan diziler, filmler görmek istiyor insan artık. Güncel dizilerde bırakın pandemiyi anlatmalarını, onu tamamen görmezden gelip farklı bir dünyada yaşıyorlar ne maske ne mesafe ne başka bir şey. Gerçekçi gelmiyor...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Teşekkürler, iştahım yerinde en azından :A 2 güne birşeyim kalmaz gibi :Z

Benim dizi bitti. Seninkinide yarın bitiririm :A
Bol bol meyve ye. :A

Ben de şimdi benim diziden son bölümü izleyip, arkasına bir film sıkıştırıp geceyi noktalayacağım. :A Kalifat'a da gündüz başlamayı düşünüyorum. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bol bol meyve ye. :A

Ben de şimdi benim diziden son bölümü izleyip, arkasına bir film sıkıştırıp geceyi noktalayacağım. :A Kalifat'a da gündüz başlamayı düşünüyorum. :A
Son bölüme 10 puan verdim. Gerisini sen düşün :A ve son bölüm yorumum en uzun dizi yorumum oldu :A bölüm yorumları harici Tols'a uzunca detaylı spoı yaptığım yorumlarımıda okumanı öneririm soru işareti kalmaması açısından:A

Keyifli izlemeler :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Friends özel bölümü hakkında da böyle haberler görmek nasip olur mu. :(
Umarım. Yine 90'lar da yayınlanmış ve sonradan izlediğim şu dizi de yakın zamanda bir araya gelinmiş. Darısı Friends'in başına.

• Beğendim
Reactions: dreamy

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gelmiş geçmiş tüm tanrılar adına size yalvarıyorum, biri bana dizinin isminin bu olmadığını, bu çevirinin bir şaka olduğunu söylesin. Ciddiyim, yazamıyorum lan. Biri bana, Netflix Türkiye'yi 15 yaşında aptal bir ergenin yönetmediğini söylesin.

Aklıma geldikçe tüm vücudum kızarıp bozarıyor. Yüzüm iğrenç bir şekil alıyor. Tiksiniyorum hepinizden. Bela da okuyamıyorum. Çok fena utanıyorum. Rezilsiniz.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Gelmiş geçmiş tüm tanrılar adına size yalvarıyorum, biri bana dizinin isminin bu olmadığını, bu çevirinin bir şaka olduğunu söylesin. Ciddiyim, yazamıyorum lan. Biri bana, Netflix Türkiye'yi 15 yaşında aptal bir ergenin yönetmediğini söylesin.

Aklıma geldikçe tüm vücudum kızarıp bozarıyor. Yüzüm iğrenç bir şekil alıyor. Tiksiniyorum hepinizden. Bela da okuyamıyorum. Çok fena utanıyorum. Rezilsiniz.
2021'den önce yayınlanmayacağı garanti bir işte 2020 Bit Artık ismi garip durmuş evet :A
Yapımcı'nın Gani Müjde olduğunu düşünürken Black Mirror yapımcısı çıkması? :A
Türkçe ismini başlık yaparken farklı beklenti olacağını tahmin ettim :A

• Güldürdün
Reactions: DR

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Umarım. Yine 90'lar da yayınlanmış ve sonradan izlediğim şu dizi de yakın zamanda bir araya gelinmiş. Darısı Friends'in başına.
Zaten haberleri çıkmıştı bilmiyor muydun? :eek: Matthew Perry hatta geçenlerde Mart ayında çekimlere başlanılacağını söylemişti sanırım. :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Zaten haberleri çıkmıştı bilmiyor muydun? :eek: Matthew Perry hatta geçenlerde Mart ayında çekimlere başlanılacağını söylemişti sanırım. :D
O haberler her sene çıktığı için pek emin olmamıştım :D
Bu gidişle rafa kalkar gibi. Umarım yanılırım

• Üzücü
Reactions: dreamy

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2021'den önce yayınlanmayacağı garanti bir işte 2020 Bit Artık ismi garip durmuş evet :A

Türkçe ismini başlık yaparken farklı beklenti olacağını tahmin ettim :A
Aptal bir ergenin yapacağı bir çeviri.

@bazinga @Sherlock @xdragxx beni bu başlığı göremeyeceğim bir şekilde bu konudan banlayın lütfen. Yalvarıyorum.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi