Netflix'in Brie Larson ve Samuel L. Jackson'lı Filmi Unicorn Store'un Fragmanı Yayınlandı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
66012

Başrolünde Brie Larson'ın yer aldığı, Netflix'in yeni filmi "Unicorn Store" filminden fragman yayınlandı. Fragmanda Samuel L. Jackson da görüntülendi. İkili, 8 Mart’ta vizyona giren Captain Marvel filminde de beraber yer almışlardı.

Filmin konusu şu şekilde:
Unicorn Store, bir türlü yetişkin olmayı beceremeyen eksantrik ve çocuksu bir kadının hikayesini anlatıyor. Güzel sanatlar okulunu bıraktıktan sonra karakterimiz Kit (Brie Larson), kendisini sıkıcı bir ofiste çalışırken buluyor. Bir gün işler değişiyor ve Kit, gizemli bir mağazadan davet alıyor. Davette, pembe takım elbiseli bir adam (Samuel L. Jackson) Kit’e bir unicorn vaadi veriyor ancak önce kendisini kanıtlamasını istiyor.

"Unicorn Store" filmi 5 Nisan’da Netflix’de gösterime girecek.

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Merakla bekliyordum bu filmi ama iki yıldır gösterilmedi, umudu kesmiştim. Captain Marvel sonrası kıymete binmiş. :A

Captain Marvel'a 1 puan vererek tatmin olamayan loser Marvel fanları bu filme de saldırmış. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Danger UA!

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Merakla bekliyordum bu filmi ama iki yıldır gösterilmedi, umudu kesmiştim. Captain Marvel sonrası kıymete binmiş. :A

Captain Marvel'a 1 puan vererek tatmin olamayan loser Marvel fanları bu filme de saldırmış. :A
Brie Larson kendisinden nefret ettirdi hiç milleti suçlama. :D Bence öyle çok yetenekli bir oyuncu da değil.

• Sinir Bozucu
Reactions: bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir filmin afişinde “Netflix original” ibaresi varsa o film çok büyük ihtimalle çöptür, leştir, beş para etmez vasat altı bir şeydir. Netflix’in sinemada bu kadar kalitesiz ve vasat olması da kaliteye değil tüketime önem vermesinden kaynaklı. Yüzlerce orijinal filminin içinde 7 ve üstünü hak eden filmlerin sayısı bir elin parmağını geçmez. Roma, Yok Oluş ve belki birkaç film daha. Neyseki Scorsese tüketime değil kaliteye önem verdiği için onun filmi çöp olmayacaktır Netflix sayesinde değil, Netflix’e rağmen.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir filmin afişinde “Netflix original” ibaresi varsa o film çok büyük ihtimalle çöptür, leştir, beş para etmez vasat altı bir şeydir. Netflix’in sinemada bu kadar kalitesiz ve vasat olması da kaliteye değil tüketime önem vermesinden kaynaklı. Yüzlerce orijinal filminin içinde 7 ve üstünü hak eden filmlerin sayısı bir elin parmağını geçmez. Roma, Yok Oluş ve belki birkaç film daha. Neyseki Scorsese tüketime değil kaliteye önem verdiği için onun filmi çöp olmayacaktır Netflix sayesinde değil, Netflix’e rağmen.
O kadar da gömme bence. :)

Kendi yaptırdıkları filmlerin çoğu düşük maliyetli, ucuz filmler olduğu doğru ama aynı zamanda büyük yönetmenlerle de çalışmaya başladılar. Alfonso Cuaron, Coen Kardeşler, Paul Greengrass ve şimdi de Martin Scorsese... 3-5 sene sonra televizyon piyasasında olduğu gibi sinemada da ciddi hakimiyet kurabilirler.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
O kadar da gömme bence. :)

Kendi yaptırdıkları filmlerin çoğu düşük maliyetli, ucuz filmler olduğu doğru ama aynı zamanda büyük yönetmenlerle de çalışmaya başladılar. Alfonso Cuaron, Coen Kardeşler, Paul Greengrass ve şimdi de Martin Scorsese... 3-5 sene sonra televizyon piyasasında olduğu gibi sinemada da ciddi hakimiyet kurabilirler.
Onlar bir nevi dış yapımlar gibi bir şey. Netflix sadece finansal destek sağlıyor. Kendi orijinal filmleri nedense düşük bütçeli çöp. Herhalde sırf millet içerik eksik demesin diye yapıyorlar. Bence öyle işleri bırakıp bu tip destekleri iyice arttırmalılar.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Onlar bir nevi dış yapımlar gibi bir şey. Netflix sadece finansal destek sağlıyor. Kendi orijinal filmleri nedense düşük bütçeli çöp. Herhalde sırf millet içerik eksik demesin diye yapıyorlar. Bence öyle işleri bırakıp bu tip destekleri iyice arttırmalılar.
Sürekli yeni bir şeyler sunmuş olmak için yapıyorlar işte düşük bütçelileri. Sonuçta onların da bir alıcısı çıkıyor. Finansal destek dediğin şey için çok büyük paralar ödüyorlar. Sürekli o şekilde proje sunmaları zor...

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Sürekli yeni bir şeyler sunmuş olmak için yapıyorlar işte düşük bütçelileri. Sonuçta onların da bir alıcısı çıkıyor. Finansal destek dediğin şey için çok büyük paralar ödüyorlar. Sürekli o şekilde proje sunmaları zor...
İlla büyük bütçeli olmasına gerek yok. Roma, Annihilation çok büyük bütçeli filmler değil mesela. Ama dediğin gibi diğer filmlerin de alıcısı var.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlla büyük bütçeli olmasına gerek yok. Roma, Annihilation çok büyük bütçeli filmler değil mesela. Ama dediğin gibi diğer filmlerin de alıcısı var.
Annihilation bütçesi 40 milyon dolarmış. Netflix ne kadar ödedi bilmiyorum ama az buz bir şey ödememiştir. Roma'nın sadece Oscar kampanyasına 60 milyon dolar harcamış Netflix. 100 milyon dolar civarında 15 tane falan düşük bütçeli film rahat yaparlar herhalde.

3 tane kaliteli film yerine, 2 kaliteli 17 çerezlik film onlar açısından daha cazip.

• Beğendim
Reactions: Danger UA!