Netflix'in 2. Türk Dizisinde 'Beren Saat' Bombası!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
fft99_mf5305830.Jpeg

Netflix, ikinci Türk yapımı için hazırlıklara başladı! Dizinin başrol oyuncusu da belli oldu...

Yapımcının henüz netleşmediği dizinin başrol oyuncusu daha önce Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne?, İntikam ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi reyting rekorları kıran işlere imza atan Beren Saat olacak.

Hazırlıkları süren dizi için Beren Saat ile anlaşma sağlandı. Netflix Türkiye de 'Beren Saat' paylaşımı yaptı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sonunda yaa. Eskileri izlemekten helak olmuştuk artık yeni dizilerini 10 kere izlemek istiyorum.:Z

Bu arada Emma Stonelar, La Casa De Papeller ile aynı fragmanda yer alması daha da umutlandırdı. En az onlar kadar iyi bir iş için anlaşmış olmalı Türkiye'nin en özgün, en güzel, en yetenekli oyuncusu:bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beren Saat ''bitti yaa'' diyenlere Saat'in Netflix ile dönme şoku. Vol bilmem kaç? :A

Beren Saat'in zaten artık klasik yerli diziler çekmesine gerek yok. Zaten TV'de kendini ispat etti. Şimdi İnternet camiasında en çok konuşulan olmakta. Her iki tarafında kazançlı çıkacağı muhteşem bir atılım olmuş.:bhr:
Emma Stone ile aynı fragmanda olmak şahane yalnız yaa. Ben şimdiden coştum. Çıtayı evereste çıkarttım bekliyorum.:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beren Saat'in zaten artık klasik yerli diziler çekmesine gerek yok. Zaten TV'de kendini ispat etti. Şimdi İnternet camiasında en çok konuşulan olmakta. Her iki tarafında kazançlı çıkacağı muhteşem bir atılım olmuş.:bhr:
Emma Stone ile aynı fragmanda olmak şahane yalnız yaa. Ben şimdiden coştum. Çıtayı evereste çıkarttım bekliyorum.:A
Partneri bir de Kaan olsun, mükemmel olur. :bhr:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Türk oyuncularında potansiyel çok yüksek. Beren Saat ve Cagatay'ın yurt dışına açılmaları çok iyi oldu. Bekliyorum.
Ama konuda reyting rekorları kıran İntikam ve Muhteşem Yüzyıl Kösem derken onların rekorlar kırdığını gördük mü bilemem. Gören olduysa iyi yanı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Türk oyuncularında potansiyel çok yüksek. Beren Saat ve Cagatay'ın yurt dışına açılmaları çok iyi oldu. Bekliyorum.
Ama konuda reyting rekorları kıran İntikam ve Muhteşem Yüzyıl Kösem derken onların rekorlar kırdığını gördük mü bilemem. Gören olduysa iyi yanı. :A

İntikam en yüksek reyting başlangıcını yapmıştı AB'de. Kösem'de en yüksek reytingini Beren ile aldı.:bhr: