Netflix'in Şuana Kadarki En Pahalı 5 Dizisi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seneye sonbaharda House Of Cards izleyebilirim :A @MasacRE @Tolstoyevski

Ben iyice TV'den uzaklaştım :A

House of Cards da Better Call Saul gibi ağır tempoda ilerleyen yavaş akan bir dizidir, hatta siyaset temalı olmasına rağmen ben 2.sezonu geçememiştim çok ağır ilerlediği için. Breaking Bad, Dark gibi hareketli diziler tek tük geliyor dünyaya ne yazık ki. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
House of Cards da Better Call Saul gibi ağır tempoda ilerleyen yavaş akan bir dizidir, hatta siyaset temalı olmasına rağmen ben 2.sezonu geçememiştim çok ağır ilerlediği için. Breaking Bad, Dark gibi hareketli diziler tek tük geliyor dünyaya ne yazık ki. :A
Ozaman House of Cards'ı anında eleyelim listeden @S.G.A.T. Dark'a karar kıldım :A

Better Call Saul ağırsa hiç bulaşmayayim :A @MasacRE

Zaten @Arslan Bey 'de bana başka bir dizi önerdi :F 35 dakikalıkmış. Onuda bir yerlere sıkıştırırım artık :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Ozaman House of Cards'ı anında eleyelim listeden @S.G.A.T. Dark'a karar kıldım :A

Zaten @Arslan Bey 'de bana başka bir dizi önerdi :F 35 dakikalıkmış. Onuda bir yerlere sıkıştırırım artık :F
İyi de ben de zaten ağır, senaryo ağırlıklı işler seviyorum. :A Sherlock dışında hızlı kurgu benin pek ilgimi çekmiyor. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dark'ın nesi hareketli ya, o da en az BCS kadar ağır bir dizidir :A Ağır diye izlemeyeceksen ikisini de izleme ama bence kendin görüp kararını ver :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dark'ın nesi hareketli ya, o da en az BCS kadar ağır bir dizidir :A Ağır diye izlemeyeceksen ikisini de izleme ama bence kendin görüp kararını ver :A
Atypical diye bir dizi varmış. Arslan Bey "Sen pedagogsun sana bu dizi yakışır" dedi :A Onu aldım izleyeceklerim listesine ama Dark'tan sonra, @Tolstoyevski ye sözüm var :A
Bu arada Breaking Bad 2. sezonu bugün bitireceğim :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Atypical diye bir dizi varmış. Arslan Bey "Sen pedagogsun sana bu dizi yakışır" dedi :A Onu aldım izleyeceklerim listesine ama Dark'tan sonra, @Tolstoyevski ye sözüm var :A
Bu arada Breaking Bad 2. sezonu bugün bitireceğim :F
Atypical bilmiyorum bir şey diyemeyeceğim onun için :A Arslan bey niye gelmiyor foruma bu arada :A

BCS gitgide geriye atılıyor yani, hatta belki de hiç izlenmeyecek :T:

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Atypical bilmiyorum bir şey diyemeyeceğim onun için :A Arslan bey niye gelmiyor foruma bu arada :A

BCS gitgide geriye atılıyor yani, hatta belki de hiç izlenmeyecek :T:
İzleyince yorumlarım öğrenirsin :A

Arslan Bey, bir gün dönecekmiş ama o gün bugün değilmiş :F böyle söyledi :A

BSC ye ilk bölüm şans veririm. Sararsa devamı gelir :D BB 2. sezonu bitirdim. Gidip yorumlayayım :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE