Netflix Türkiye 9-15 Eylül En Çok İzlenen Dizi ve Filmler!

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,860
Puanı
711
1727084829884.png

En popüler yayın platformlarından olan Netflix, Türkiye için 9-15 Eylül tarihleri arası en çok izlenen dizi ve filmlerin listesini paylaştı.

9-15 Eylül Netflix Türkiye en çok izlenen dizilerinde Pera Palace dizisi ilk sırayı alırken, Lost ve Prison Break dizileri Top 10'da listeyi dolduruyor. En çok izlenen filmlerde ise, Rebel Ridge, Uglies gibi filmler ilk sıralarda yer bulurken yerli film olan Erdal ile Ece 8. sırada yer ediniyor. Tam liste ;

9-15 Eylül Netflix Türkiye Diziler Top10;

1. Midnight at the Pera Palace: Season 2
  2. The Perfect Couple: Limited Series
  3. Emily in Paris: Season 4
  4. Prison Break: Season 1
  5. Midnight at the Pera Palace: Season 1
  6. KAOS
  7. Lost: Season 2
  8. Prison Break: Season 2
  9. Lost: Season 1
  10. Lost: Season 3

9-15 Eylül Netflix Türkiye Filmler Top10;

1. Rebel Ridge
  2. Uglies
  3. The Day After Tomorrow
  4. Sniper: Ultimate Kill
  5. Outlaw
  6. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
  7. Officer Black Belt
  8. Erdal ile Ece
  9. Rampage
  10. Sniper: Assassin's End

pera palas globalde izlenmedi. pr--reklam işinde maalesef netflix yöneticileri çok kötü iş çıkarıyorlar.
Globalde izlenen zeytin ağacı ve şahmaran dizileri örnekleri var.pera palas globalde izlenmedi çünkü aşırı karışık bir senaryoya sahip ve oyuncuları çekici değil

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Pera palas güzeldi ilk sezon ki gibi. Bu karışık havası hoşuma gidiyor. Dark da karışıktı ama dünyada çok izlendi. Ben de yetersiz pr dan dünyaya açılamadığını düşünüyorum. Avrupa ve afrikada çok izlendi sadece

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Zenci bir adama uygulanan ırkçılık politikası gibi gözüken bir olayın arkasından daha derin bir olayın çıktığı seyri yüksek dram, polisiye, aksiyon, ben tavsiye ederim
Green Book filmi vardı onu çok sevmiştim 2 kez izledim. Bakayım bu filme de hoşuma giderse siyahi mizahi iyiyse izlerim :D
------

Ben 1 tane izledim Netflix de, 2 tane daha mı var? Bilmiyordum.

Ederim 👍🏻
Erdal ile Ece filmi güzel. İzlemediysen bakmani öneririm. Celal ile Ceren' i sevdiysen tabi