Netflix, The Haunting of Bly Manor'u Duyurdu!

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
The Haunting of Hill House'un başarısını devam ettirecek yeni bir dizi geliyor!

The-Haunting-of-Bly-Manor-Netflix-1.jpg

İyi haber şu ki serinin devamı geliyor. The Haunting of Bly Manor adıyla gelecek olan dizi, 2020'nin şu an belli olmayan bir ayında yayınlanacak. Ancak kötü haber şu ki hikaye bambaşka karakterler ve bambaşka bir macerayı konu alacak.

Yeni sezonda ilk sezonda gördüğümüz karkaterlerin hiçbirini göremeyeceğiz ancak konsept yine aynı. Büyük ve eski bir evin içerisinde gerçekleşen doğaüstü olayları izleyeceğiz. Dizinin bu sezonu, Türkçeye Yürek Burgusu olarak kazandırılan The Turn of The Screw romanından esinlenerek çekilecek.

Dizinin çekimlerinin 30 Eylül'de başlaması planlanıyor.

haunting.jpg

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Taş gibi 1. sezona sahipsin; konu derinliği, karakter derinliği, senaryo, oyunculuk vb. her şey muazzam iken neden yani?

Set ekibi değişmezse yine güzel şeyler izleriz fakat dizinin asıl konusunun 2. sezonda da devam etmesi için 5 aylık KYK maaşımı rahatlıkla verirdim.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Taş gibi 1. sezona sahipsin; konu derinliği, karakter derinliği, senaryo, oyunculuk vb. her şey muazzam iken neden yani?

Set ekibi değişmezse yine güzel şeyler izleriz fakat dizinin asıl konusunun 2. sezonda da devam etmesi için 5 aylık KYK maaşımı rahatlıkla verirdim.
Ya he he kyk maaşını verirsin. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Annem de Netflix bağımlısı oldu iyice kadın haftanın 4 günü Netflix izliyor: La Case de Papel - Jane The Virgin - Vikings - PLL. :A @Forumdash @xBUGRAx @xemrexxx
LCDP'nin sahnelerini atlıyor mu:A
Nefltx şu açıdan iyiydi @MasacRE @Forumdash destere ben ortak dizileri ordan seçiyorduk çünkü hepsi yüklendiği için iyi izleniyordu birlikte :A

Biz ayrıca destere Forumdash kore dizilerine atılım yapıp dünya ya açılmış kütük @MasacRE kıskanmıstı :A :A :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Hayır devam edecek bir konusu yoktu zaten, nasıl devam etmesini bekliyorsun ki? Ha dizi senaryo olarak çöptü o ayrı. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaten çekimleri dışında senaryo olarak bomboş bir diziydi. Yönetmene yazık. :A

Umarım ikinci sezonda da yeni bir homoseksüellik katmazlar diziye. :A
Bu sefer erkek erkeğe homoseksüellik olur:A Beni rahatsız etmedi dizideki eşcinsellik. Çünkü çok yoktu, tek bir sahneyle kaldı. Ama erkek erkeğe olursa ilk sezondan daha beterini yaparlar. Sahne geçişleri seviş-öpüş olarak ilerler:A Böyle bi düzen var malasef.

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bu sefer erkek erkeğe homoseksüellik olur:A Beni rahatsız etmedi dizideki eşcinsellik. Çünkü çok yoktu, tek bir sahneyle kaldı. Ama erkek erkeğe olursa ilk sezondan daha beterini yaparlar. Sahne geçişleri seviş-öpüş olarak ilerler:A Böyle bi düzen var malasef.
Hayır yapmasalar olmayacak sanki. Lezbiyenleri değilde özellikle erkekleri gözümüzün içine sokuyorlar. İlk sezon abartmadıkları için bu sezon hikayeyi değiştirmek adına işin suyunu çıkaracaklar gibi geliyor. Bu bile diziyi izlememek için iyi bir neden. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hayır yapmasalar olmayacak sanki. Lezbiyenleri değilde özellikle erkekleri gözümüzün içine sokuyorlar. İlk sezon abartmadıkları için bu sezon hikayeyi değiştirmek adına işin suyunu çıkaracaklar gibi geliyor. Bu bile diziyi izlememek için iyi bir neden. :A
Aynen "suyu cıkar" :A:F

Yapılması abartılınca rahatsız ediyor malasef. Gereksiz sahnelerle dolu oluyor. Ailemle izliyorum belki?

• Beğendim
Reactions: kerem