'Netflix Türkiye'ye Zam!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
65400

Yeni yılla birlikte zam yapması beklenen Netflix Türkiye'den beklenen zam geldi!

Temel paketi 15.99 TL'den 17.99 TL'ye, aynı anda iki cihazdan izlenme imkanı sunan Standart Paketi 27.99 TL'den 32.99 TL'ye, aynı anda dört cihaza kadar izleme imkanı sunan Özel (Premium) Paket ise 39.99 TL'den 47.99 TL'ye zamlandı.

Hatırlanacağı üzere ücretli platform olan BluTV de zam yaparak aylık ücretini 19.90'a yükseltmişti.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gereksiz bir zam olmuş. 47.99 vermek zorunda kalacam artık :( :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
1 aylık en üst paket Netflix parası Organize İşler'i sinemada izlemeyi karşılıyor, ne fiyatından bahsediyorsun :A

Ay bırak sinema örneğini hepsi sadece sinemada diye tanıtım yapmaya başladı başka örneği olmayacak gibi. :A İleride farklı diziler için her platforma bu fiyatlardan mı abone olunacak. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fiyatlar yüksek ama Türkiye'de her şeyin fiyatı yüksek artık. İki sinema bileti parası bir aylık HD paketinden yüksek. Kaldı ki iki kişi kullanılabiliyor bu paketi...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ay bırak sinema örneğini hepsi sadece sinemada diye tanıtım yapmaya başladı başka örneği olmayacak gibi. :A İleride farklı diziler için her platforma bu fiyatlardan mı abone olunacak. :A
Tek bununla kalmaz emin ol devamı gelir :A Dizi konusuna da gelirsek, genç kesim memnun değil çoğunlukla şimdiki dizilerin durumundan. Alternatifler çoğaldıkça oraya kayacak millet. Fiyat konusunda da bazıları ücretsiz zaten. Fox Play'de bir şey yok gerçi ama Puhu iyi işler yapıyor :A Ayrıca istediğin zaman iptal de edebiliyorsun, izleyeceğin bir şeyler olunca kullan istemedin mi iptal et :A

Bak bir de bu dediklerim sadece yerli içerikler için, daha bunun yabancı filmleri,dizileri de var :D

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dolar 3 civarından artmaya başladığında zam yapmamışlardı o yüzden bu kadarı normal ama madem zam yapıyorlar şu içerikleri kaldırmaya son versinler artık gramaj düşürme olayına. Ayrıca telif süresi dolduğunda Friends’i de Lost’u da alsınlar artık, Digiturk filan rakip değil ki.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence fiyatı gayet makul, tabi öğrenciler için biraz pahalı gelebilir ama zaten her şey çok pahalı. Bir kahvenin ücreti zaten 15-20 lira. Aylık olarak dizilere, filmlere, belgesellere bu ücret gayet uygun. İçeriği de gayet dolu bence, 7/24 dizi izleyecek halimiz yok ya. İşten güçten arta kalan vakti çok rahat doldurur. :X

Yavaş yavaş doldurur içeriği de. Dexter'ı kaldırması üzdü, umarım yeniden gelir. Ek olarak Friends gelmeli, Bein'de izlemeyi pek sevmiyorum. Six Feet Under, Lost, The Office gibi içeriklerin de gelmesini temenni ediyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Resmen kazık fiyat. Buradaki premium paket bile 13,90'a. Hemde Türkiye'de içerik olarak gelişmemişken ben bu parayı vermezdim açıkçası. :X

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fiyatları hak ettiğinden yüksek bana kalırsa, Türkiye içeriğini yeterince dolu ve başarılı bulmuyorum.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,683
Puanı
1,061
BluTV'nin ekmeğine yağ sürerler böyle. Türkiye'de bu bile lükse giriyor çünkü çoğu kişi kaçak yoldan hallediyor çok rahat para vermek yerine. Sen ucuz tutarak elindeki kitleni tutman lazım.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
BluTV'nin ekmeğine yağ sürerler böyle. Türkiye'de bu bile lükse giriyor çünkü çoğu kişi kaçak yoldan hallediyor çok rahat para vermek yerine. Sen ucuz tutarak elindeki kitleni tutman lazım.
BluTV daha pahalı. :D

Kaçak halletmek giderek zorlaşıyor. Hem çoğu içerik yasaklanıyor artık hem de millet reklam dolu çöplük sitelerden bıktı. Torrent bilen zaten azınlıkta. Onlar bu fiyatlarla bile pek kar edemiyordur dolar bazında bakılırsa çok düşük gelir onlar için...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Her şekilde netflix üyeliğim devam edecek. 15 tl lik paketteydim zaten :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Son konuşulanlara göre 15 TL'lik paketin ücreti değişmeyecekmiş, diğer iki pakete zam gelecekmiş. Tabi zam olmayadabilir, bayağı tepki aldı. Netflix'in açıklamasına bakınca da zam olmayacak hissine kapıldım ben. :X