Netflix Türkiye'de Bu Ay Neler Var? | Mayıs 2021

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
maxresdefault.jpg

Netflix Türkiye'nin bu ayki programı belli oldu.

David Fincher'ın yapımcılığını üstlendiği animasyon dizisi 'Love, Death and Robots' 2. sezonuyla 14 Mayıs'ta, Michael Douglas'ın başrolünde yer aldığı 'The Kominsky Method' 3. ve son sezonuyla, Netflix'in en sevilen projelerinden olan 'Lucifer' ise son bölümleriyle 28 Mayıs'ta izleyici karşısına çıkacak.

Öte yandan 4 dalda Oscar ödüllü 'Parazit' 1 Mayıs, Umut Evirgen'in festivallerden ödülle dönen ilk uzun metrajlı filmi 'Ben Bir Denizim' ve Amy Adams'ın başrolünde yer aldığı 'Penceredeki Kadın' filmleri ise 14 Mayıs itibariyle izleyiciyle buluşacak.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Genele bakarsak Lucifer çok iyi izlenme alacak yapım olur yine.

Netflix bu ay sunu Lucifer, haziranda ise Elite ile abone sayısını zirveye çıkaracak gibi. İkisi de izlediğim serilerden. Fragmanlardan gördüğüm kadarıyla Lucifer'ın en çok izlenilen ama bi o kadar da en çok eleştirilen sezonu olacak. Ne kadar dizi de olsa ''izlerken günaha giriyor muyumdur?'' dedirtecek bir sezon geliyor gibi :F
Elite yeni kadroyla sırf meraktan izlenir. İçerik iyiyse devamı gelir. Ama ben önceki sezonlara kıyasla çok beğenileceğini düşünmüyorum şimdilik.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok vasat bir ay. Sadece The Komisnky Method'u merakla bekliyorum ama muhtemelen o da Alan Arkin'siz eski tadından uzak olacak. :(

Money, Explained'i de izlerim. The Woman in the Window da keşke iyi çıksa da izlesek ama kötü çıkma ihtimali yüksek.

Bu arada full listeyi bulamadım bu ay hiçbir yerde, yok mu? :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix'ın bu ayki detaylı listesini bulamadım ama Who Killed Sara? 2. Sezon 19 Mayıs, Ragnarok 2. Sezon 27 Mayıs, Bombshell 14 Mayıs'ta yayınlanacak bunları da ekleyebilirsin. :A @Aserat
Çok vasat bir ay. Sadece The Komisnky Method'u merakla bekliyorum ama muhtemelen o da Alan Arkin'siz eski tadından uzak olacak. :(

Money, Explained'i de izlerim. The Woman in the Window da keşke iyi çıksa da izlesek ama kötü çıkma ihtimali yüksek.

Normalde ranini.tv'de tüm liste olurdu ama orada da yok. :(

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: Aserat and bazinga

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Genele bakarsak Lucifer çok iyi izlenme alacak yapım olur yine.

Netflix bu ay sunu Lucifer, haziranda ise Elite ile abone sayısını zirveye çıkaracak gibi. İkisi de izlediğim serilerden. Fragmanlardan gördüğüm kadarıyla Lucifer'ın en çok izlenilen ama bi o kadar da en çok eleştirilen sezonu olacak. Ne kadar dizi de olsa ''izlerken günaha giriyor muyumdur?'' dedirtecek bir sezon geliyor gibi :F
Elite yeni kadroyla sırf meraktan izlenir. İçerik iyiyse devamı gelir. Ama ben önceki sezonlara kıyasla çok beğenileceğini düşünmüyorum şimdilik.

Netflix'ın bu ayki detaylı listesini bulamadım ama Who Killed Sara? 2. Sezon 19 Mayıs, Ragnarok 2. Sezon 27 Mayıs, Bombshell 14 Mayıs'ta yayınlanacak bunları da ekleyebilirsin. :A @Aserat

Normalde ranini.tv'de tüm liste olurdu ama orada da yok. :(
Meraklılarına duyurulur. :Z