Netflix Türkiye, Lisans Başvurusu Yaptı Mı?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
71085

RTÜK'ün denetimi dün başladı, Netflix ile ilgili gerçek ortaya çıktı!

Sabah saatlerinden itibaren Netlix'in Türkiye'den çekileceği haberleri güçlü bir şekilde konuşulmaya başlanmıştı. Netflix'in yeni yönetmenlik kararı ile lisans almadığı iddia ediliyordu. Fakat bu haberler yalanlandı, Netflix'in lisans başvurusu yaptığı öğrenildi.

Netflix Türkiye bugün öğleden sonra bir açıklama yapacak.

• Harika
Reactions: Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
2 yeni dizi yaparken ve zamanında yayın yaptığımız ülkelerin yayın politikalarına saygı duyacağız tarzı bir açıklama yapmışken pek inanamadım. Umarım çekilmez.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Türkiye pazarı için projeler yapmaya devam ediyorlar, önümüzdeki aylarda yayınlayacakları içerikleri duyurmaya devam ediyorlar. O yüzden çekileceklerini sanmıyorum, aksine Türkiye’de hizmet sunmaya devam edeceklerdir. Gidişat çekileceklerini değil, devam edeceklerini gösteriyor.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de çekileceğini düşünmüyorum. 2 yeni proje var. Birinin çekimleri hala sürüyor, diğerinin fragmanı da yayınlandı zaten. Üstelik Pelin Diştaş’ı da transfer ettiler ve 2020 için yeni projeler hazırladığı da açıklanmıştı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çıkmaz başka formül bulmuşlardır sinsiler. :A
Kuvvetle ihtimali ki ayrılacak Türkiye'den. :(
Türkiye pazarı için projeler yapmaya devam ediyorlar, önümüzdeki aylarda yayınlayacakları içerikleri duyurmaya devam ediyorlar. O yüzden çekileceklerini sanmıyorum, aksine Türkiye’de hizmet sunmaya devam edeceklerdir. Gidişat çekileceklerini değil, devam edeceklerini gösteriyor.
Ben de çekileceğini düşünmüyorum. 2 yeni proje var. Birinin çekimleri hala sürüyor, diğerinin fragmanı da yayınlandı zaten. Üstelik Pelin Diştaş’ı da transfer ettiler ve 2020 için yeni projeler hazırladığı da açıklanmıştı.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sansür yapılan bir ortamda Netflix alıp oradan bir içerik izlemeyeceğim elbette. Bunda belki Netflix'in suçu yok ama umrumda değilsin Netflix, benden uzak dur... :A Torrent adamdır gerisi madamdır. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Fatih
Atiye
Love 101 yani 3 dizisi var