Netflix Türkiye, Cem Yılmaz İle Yeni Anlaşmalarını Duyurdu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,992
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
43be598b1160883_1920x1080.jpg

Netflix Türkiye, Cem Yılmaz ile yeni anlaşmalarını duyurdu!

Yılbaşında 'Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus'ı yayınlayan, geçtiğimiz Mayıs ayında Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı 'Erşan Kuneri' dizisini izleyici ile buluşturan Netflix Türkiye, ünlü komedyen ile yaptığı anlaşmayı duyurdu.

Yılmaz, platform için Erşan Kuneri’nin 2. sezonu dahil olmak üzere toplamda 2 dizi, 2 film ve 2 stand-up projesi hazırlayacak. 'Do Not Disturb' adlı ilk filmin çekimleri ise yılın son çeyreğinde başlayacak.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Güzel haber. :Z Zaten Disney'in hamlelerinden sonra böyle bir hamleyi bekliyordum çünkü ne olursa olsun hala içeriklerini merak edip izlettirebilen nadir insanlardan biri Cem Yılmaz ve bundan sonraki işlerinin de aynı şekilde ses getireceği kesin. Sırf "eskisi gibi değil yaaa" deyip gömmek için izleyenler bile pek çok işin izleyici sayısından fazladır muhtemelen. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Netflix için tuzlu olmuştur ama gerekli bir hamleydi. Bitti denilen Cem Yılmaz hala büyük bir reklam aracı olabiliyor.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Stand-uplarını beğenirdim ama yılbaşinda gösterime gireni yarıda bırakmiştim. Umarım bunlar güzel olur. Dizi filmlerini kötü olsa da yine "cem'i anlamamişizsiniz" diyip pazarlarlar.