Netflix Dizisi Stranger Things 4. Sezon Onayını Aldı!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
1569863999.jpeg

Netflix'in büyük bir ilgiyle izlenen bilimkurgu dizisi 'Stranger Things', 4. sezon onayını aldı.

3. sezonu 4 Temmuz'da yayınlanan dizi rekor kırarark dört günde 41 milyon izleyiciye ulaşmıştı.

4. sezon ile ilgili henüz tam bir detay verilmezken, dizinin YouTube kanalında yayınladığı videoda karakterlerin artık Hawkins’te olmayacağı bilgisi dikkat çekti.

Kaynak: https://www.svt.se/kultur/stranger-things-far-en-fjarde-sasong

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
3.sezonu daha bakmadım sezon onayı almasıda muazzam 5.sezon onayıda almasını umuyorum ??

• Beğendim
Reactions: Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
3. sezonu dün bitirdim, yeni sezonu bekliyorum. :bhr: Umarım gelecek yıl yine geç olmadan temmuza yayınlarlar. :(

• Beğendim
Reactions: Dosi and Turkuazz

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
3.sezonu daha bakmadım sezon onayı almasıda muazzam 5.sezon onayıda almasını umuyorum ??
4. sezonu son olsun artık, her sezon aynı şeyler tekrarlanıyor...
Bende Masacre ile ayni fikirdeyim. 3. sezondaki yorumundada belirtmiştim..
Bu arada haberin hepsini eklemedim konuya, dizinin senaristleri Netflix ile anlaşmış ve uzun yıllar çalışacağız demişler. Yeni proje olacakta ama sanki bu dizinin devam edeceğininde bir sinyali bu. 3. sezon baya ilgi gördü fakat önceki sezonların birebir kopyasıydı

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu arada haberin hepsini eklemedim konuya, dizinin senaristleri Netflix ile anlaşmış ve uzun yıllar çalışacağız demişler. Yeni proje olacakta ama sanki bu dizinin devam edeceğininde bir sinyali bu. 3. sezon baya ilgi gördü fakat önceki sezonların birebir kopyasıydı
Netflix'in en popüler dizisidir bu dizi, böyle tutmuşken bırakacaklarını sanmıyorum zaten ben de :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Netflix'in en popüler dizisidir bu dizi, böyle tutmuşken bırakacaklarını sanmıyorum zaten ben de :D
Ben 3. sezonu izlemeyektim yorumları beğenmemiştim, ama sonra dur bi ilk bölüme bakayım dedim hop sezonu bir gecede bitirdim :F Tatilde kafa izni yaparken internetli ortam denk gelince iyi değerlendirdim :A
Diğer sezonlardan farkı yoktu, 4. sezona bakarmıyım bilmem. Sizin yorumlara bakarak düşünecem durumu :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben 3. sezonu izlemeyektim yorumları beğenmemiştim, ama sonra dur bi ilk bölüme bakayım dedim hop sezonu bir gecede bitirdim :F Tatilde kafa izni yaparken internetli ortam denk gelince iyi değerlendirdim :A
Diğer sezonlardan farkı yoktu, 4. sezona bakarmıyım bilmem. Sizin yorumlara bakarak düşünecem durumu :A
Ya akıyor gidiyor dizi zaten onda bir sıkıntı yok da yeter yani devam edecek bir konusu yok dizinin :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ya akıyor gidiyor dizi zaten onda bir sıkıntı yok da yeter yani devam edecek bir konusu yok dizinin :A
Olurmu, daha El birazdaha büyüyecek, çoçuğu olacak, onunda özel güçleri olacak, böyle uzaaar gider:A Tr dizileri gibi sıkmıyor en azından :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olurmu, daha El birazdaha büyüyecek, çoçuğu olacak, onunda özel güçleri olacak, böyle uzaaar gider:A Tr dizileri gibi sıkmıyor en azından :A
Hahah iyi ki sen yazmıyorsun senaryoyu :A Yok ya sıkmıyor zaten süreler de kısa, diziyi de izlemesi keyifli ne olursa olsun :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hahah iyi ki sen yazmıyorsun senaryoyu :A Yok ya sıkmıyor zaten süreler de kısa, diziyi de izlemesi keyifli ne olursa olsun :A
Aa ama bence büyük ihtimalle böyle olacak eğer daha bir kaç sezon daha sürecekse :A

Benden harika senaryolar çıkar be! Küçükken aksiyon sahneleri hayal edip kahramanlık taslardım :A içimdeki aksiyon sevgisi ergenlikten sonra öldü nedense :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Diziyi en başta iki sezonluk olarak tasarlayıp, gösterilen yoğun ilgiden ötürü uzatmışlar diye okumuştum bir yerde. Ama dördüncü sezonla final yapmayı düşünüyorlarmış, senaryodan falan değil de çocuklar büyüdüğü için. :A Bir röportajda söylemişler. @MasacRE

• Beğendim
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Diziyi en başta iki sezonluk olarak tasarlayıp, gösterilen yoğun ilgiden ötürü uzatmışlar diye okumuştum bir yerde. Ama dördüncü sezonla final yapmayı düşünüyorlarmış, senaryodan falan değil de çocuklar büyüdüğü için. :A Bir röportajda söylemişler. @MasacRE
Umarım öyle olur. Bazı şeyleri tadında bırakmak iyidir.
Daha senden bildirim gelmelerine alışamadim :F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

FavoriTeam

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
Ekli dosyayı görüntüle 72157

Netflix'in büyük bir ilgiyle izlenen bilimkurgu dizisi 'Stranger Things', 4. sezon onayını aldı.

3. sezonu 4 Temmuz'da yayınlanan dizi rekor kırarark dört günde 41 milyon izleyiciye ulaşmıştı.

4. sezon ile ilgili henüz tam bir detay verilmezken, dizinin YouTube kanalında yayınladığı videoda karakterlerin artık Hawkins’te olmayacağı bilgisi dikkat çekti.

Kaynak: https://www.svt.se/kultur/stranger-things-far-en-fjarde-sasong
Efsane dizi herkese tavsiye ederim

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
En son 1 sene sonrasında yeni oyuncu hakkında yazmışım :A