Netflix, Bu Yılın En Çok İzlenen Dizisini Açıkladı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Netflix, bu yılın en çok izlenen dizisini açıkladı!

18 Eylül'de ilk sezonuyla ekrana gelen Ratched, ilk dört haftasında 48 milyon üyeye ulaşarak platformun en çok izlenen orijinal yapım yeni dizisi oldu. İlk sezonuyla damga vuran yapımın ikinci sezonu 10 bölüm sürecek ve 2021'de platformda izleyiciyle buluşacak.

Netflix'in diğer yapımlarının izlenme oranlarıyla ilgili bilgileri ise önümüzdeki günlerde vermesi bekleniyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Başyapıt etkinliğinde bulunan "One Flew Over the Cuckoo's Nest" filminin bu duruma etkisinin umarım farkındayızdır, derin Fav10 işinin başında... :A @bazinga

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başyapıt etkinliğinde bulunan "One Flew Over the Cuckoo's Nest" filminin bu duruma etkisinin umarım farkındayızdır, derin Fav10 işinin başında... :A @bazinga
O kadar çok bahsettik ki normal sonuç. :A

Şaka bir yana beni şaşırtan bir başarı oldu. Bunca dizi arasından ilk sırayı alması ilginç. Gerçi yeni dizi açısından pek başarılı bir yıl geçirmedi Netflix...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O kadar çok bahsettik ki normal sonuç. :A

Şaka bir yana beni şaşırtan bir başarı oldu. Bunca dizi arasından ilk sırayı alması ilginç. Gerçi yeni dizi açısından pek başarılı bir yıl geçirmedi Netflix...
Sadece 2019 yılına oranla bile kalite açısından ciddi düşüş söz konusu bence de. Geçtiğimiz yıl After Life, When They See Us, devam etmesem de The Witcher gibi kalite açısından çok daha başarılı diziler mevcuttu.

Tabii bu rekorda pandeminin etkisinin olduğunu da unutmamak gerek, abone sayısı açısından da bu sene rekor kırmıştır zaten muhtemelen Netflix.

• Beğendim
Reactions: bazinga