Nesrin Cavadzade'den 'Eşcinsel Karakter' Açıklaması!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'den dikkat çekici açıklamalar!

5e356d06c9de3d1320c36cc1

'Küçük Ağa' ve 'Bizim Hikaye' dizilerinin yanı sıra şu sıralar Yasak Elma dizisinde canlandırdığı 'Şahika Ekinci' karakteri ile adından sıkça bahsettiren güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta vizyona giren 'Aşk Tesadüfleri Sever 2' filmi ile izleyici karşısına çıktı.

Hürriyet Kelebek gazetesinden Hakan Gence'ye konuşan güzel oyuncu Cavadzade, dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

20’ye yakın ödülünüz var. Ama sosyal medyayla birlikte ‘ödüllü ağır oyuncu’ imajınız aniden seksi kadına dönüştü. Bu değişim nasıl başladı? sorusuna "Oyunu kuralına göre oynamayı seçtim." cevabını veren güzel oyuncu Eşcinsel karakteri canlandırırmısınız sorusuna ise "Seve seve... Çünkü hayatta ne varsa o sinemada da olmalı." yanıtını verdi.

Hiç böyle bir ilişki yaşadınız mı? sorusuna ise "Hayır ama ben daha çok kadınlara beğeni ve hayranlıkla bakıyorum. Sanırım çoğu kadın böyle. Sosyal medyada kadınların profillerini erkeklerden daha çok stalk’luyorum. Ne giymiş? Nasıl görünüyor? Bilekleri ne kadar güzelmiş... Bunu gay’likle mi açıklayacağız emin değilim ama bana aşırı çekici gelen kadınlar da var. Mesela Penelope Cruz’la öpüşmek isterdim." cevabında bulundu.

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.​

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gazeteciler sormasa eşcinsel olduğunun farkına bile varmayacakmış resmen ahahaha.

Ekleme: 1 yıllık konuyu uyandırdığım için özür dilerim ama bu olayın ne kadar komik olduğunu mesaj yazarak göstermem gerekiyordu. Olaya bak ahahahaha.

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Eşcinselsin işte Nesrin ablam. Böyle şeyi ayıplamiyorsak bilmiyoru da oynamamak lazım bence.