Nesrin Cavadzade'de Dijitalde!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
2,312
1,296
194
İstanbul
'Yasak Elma' dizisinde canlandırdığı 'Şahika' karakteri ile çok konuşulan Nesrin Cavadzade'de dijitale geçiyor!FOX'un sevilen dizisi 'Yasak Elma'da canlandırdığı 'Şahika' karakteri ile adından sıkça bahsettiren Nesrin Cavadzade, Şahika karakteri ile ilgili de şu ifadeleri kullandı: "Valla Şahika’nın kendisi ters köşe zaten. Hayatımda ilk defa kendime bu kadar uzak bir karakteri canlandırıyorum. Kötü demek az kalır, tam bir iblis. Ama oynaması çok zevkli. Bazen sette hep birlikte gülme krizine giriyoruz. Yani kötülüğü o kadar hayret verici ki, daha ne kadar ileri gidebilir diye düşünüyoruz."

"Dijital platformda bir projen var diye duyduk biraz detay verir misin?" sorusuna ise "Detay verirsem milyon dolarlık bir ceza ödeyeceğim. Ama beni çok heyecanlandıran bir proje olduğunu söyleyebilirim. Gerçi yine dizim devam ederken setten sete koşacağım günler beni bekliyor ama olsun. Bu yorgunluğu geleceğe yatırım olarak görüyorum. 2020 şimdiden harika bir yıl olacak çünkü bütün bu projeler birer birer değerli seyircilerimizle buluşacak. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayallerimin bile ötesinde bir kariyer yaptım ve yapmaya devam ediyorum." cevabını verdi.
 
  • Harika
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
12 Nisan 2018
2,392
374
115
20
Kaliteli bir dizi olacaktır. Oyuncular da anladı en sonunda dijitalin değerini. Dijital dizileri baya bir arttı. 😍😍😍😍😍😍.