Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu 'Ah Belinda' Filminde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FSVBiaaXwAAdPMA
FSVBjSWWYAEfBVa

Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu 'Ah Belinda' filminde!

Yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz'ın oturduğu, senaryosunu Barış Pirhasan'ın kaleme aldığı ve başrolünde Müjde Ar'ın oynadığı 1986 yapımı filmin haklarını başarılı yapım şirketi OGM Pictures satın aldığını geçtiğimiz ay bu konuda duyurmuştuk.

Piyasaya yeni çıkan Belinda isimli şampuan reklamında Handan isimli, iki çocuklu ev kadınını canlandıracak olan Sevilay Başaran’ın renkli hikayesini konu alan filmin başrolünü Neslihan Atagül (Sevilay) ve Serkan Çayoğlu (Serkan) paylaşacak.

Cast çalışmaları devam eden ve çekimlerinin Haziran sonuna kadar bitmesi planlanan filmde Necati karakterine ise Necip Memili hayat verecek.

Kaynak: Birsen Atuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Hakan Bonomo iyi bir senarist ama umarım Sen Yaşamaya Bak gibi vasat bir senaryo yazmamıştır. Bu versiyondan önce orijinali izlemek farz oldu.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu seçimi çok iyi ama Necip Memili konusunda kararsız kaldım, onun yerine başka bir isim olabilirmiş sanki.

Bu arada film dijital platform için hazırlanıyordur umarım, gişede ilgi göreceğini düşünmüyorum çünkü.