Neslihan Atagül 'Sefirin Kızı'ndan Ayrıldı! | Star TV

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
'Geçirgen bağırsak' sendromuna yakalandığı ve hızla kilo kaybı yaşadığı söyleniyordu geçen gün.
İlk kez duydum, ne olduğunu bilmesem de geçmiş olsun. En kısa sürede eski sağlığına kavuşur umarım.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Sağlık sorunu derken... Oraya bir parantez açsalarmış bir zahmet.

Çok şaşırdım ama en azından izleyenleri için sezon sonuna kadar dizide yer almalıydı, sağlık durumunu bilmemekle beraber öyle apar topar çıkması yakışıksız kalmış.

Kendiside açıklama yapmış bedenim izin vermedi diye büyük ihtimal daha fazla dayanamadı devam edemedi
------

'Geçirgen bağırsak' sendromuna yakalandığı ve hızla kilo kaybı yaşadığı söyleniyordu geçen gün.

Bu yazın abimde de oldu çok zayıfladı bayağı zorlandı ne yerse yesin bağırsak kabul etmiyor böyle bir hastalıkmış stresten olurmuş:( psikolojisinide etkilemişti tedavi gördüde çok şükür şimdi iyi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu yazın abimde de oldu çok zayıfladı bayağı zorlandı ne yerse yesin bağırsak kabul etmiyor böyle bir hastalıkmış stresten olurmuş:( psikolojisinide etkilemişti tedavi gördüde çok şükür şimdi iyi
Hastalıkların hepsi birbirinden beter... :( Geçmiş olun abla.

• Beğendim
Reactions: Angelica

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Geçmiş olsun, hastalık haberini daha önce görmüştüm ama diziden ayrılacak kadar ciddi olabileceğini tahmin etmemiştim :(

Son zamanlarda çok ayrılık yaşanmışken bitirmeleri daha doğru olur.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk bölüm kızı için ölmeyi göze alan karakteri bu bölüm kötü göstererek çıkaran senariste tebrikler, yaptığınız cidden saygısızlık.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
İlk bölüm kızı için ölmeyi göze alan karakteri bu bölüm kötü göstererek çıkaran senariste tebrikler, yaptığınız cidden saygısızlık.

Emre bölümü baştan çekmişler yarısını çekmişler aslında Neslihan devam edemedi herhalde çöpe atmışlar tekrar baştan çekmişler bölümü isteyerek çekmemişler bölümü bilmeden eleştirme bence