Neslican Tay Hayatını Kaybetti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kansere verdiği mcadele ile tanınan ve milyonlarca kişiye umut ışığı olan Neslican Tay'dan kahreden haber geldi!

15 Eylül 2019 Cumartesi günü yoğıun bakıma alınan Tay, çoklu organ yetmezliği ile kontrol altında tutunuyordu. Kansere verdiği mcadele ile milyonlara ışık tutan Neslican Tay, bu akşam 21.20'de vefat etti.

Tedavi gördüğü hastanede yapılan açıklamada, "Neslican Tay kızımız 6 Eylül 2019 tarihinde uzun süredir mücadele ettiği ‘yaygın tutulum yapmış malign mezenşimal tümör’e bağlı artmış olan semptomları nedeniyle hastanemize müracaat etmişti. Durumunun ağırlaşması üzerine 15 Eylül Cumartesi günü yoğun bakıma alınmıştı. Ancak süreç içerisinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20 Eylül 2019 saat 22.20’de kendisini kaybettik. Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine sabırlar dileriz” denildi.

52496.jpg

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu an ne diyeceğimi cidden bilmiyorum, hayat dolu birisiydi onca şeye rağmen... Mekanın cennet olsun güçlü kadın! ?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Twitter'dan takip etmesem de arada tweetlerine denk geliyordum ve o kadar soruna rağmen mutluluğunu kaybetmemesi etkilemişti. Maalesef 20 yaşındaki biri için çok kötü şeyler yaşamış keşke sonu böyle olmasaydı. Allah rahmet eylesin. :(

• Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tüm enerjim düştü, o kadar çok üzüldüm ki... Kendisini uzun zamandır takip ediyor, güzel haberlerini almayı bekliyordum onunla beraber. Öyle yaşam dolu, öyle yaşama isteği vardı ki ne diyeceğimi bilemiyorum.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Huzur içinde uyu güçlü kadın!

• Üzücü

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dünyaya gelip, bu kadar kısa sürede bu kadar acılar çekip, küçücük yaşta ölmesi hak değil. Umarım başka alemlerde mutlu olur.:(

• Üzücü

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kanser denilen illet yüzünden hayatta en değer verdiğim insanı, abimi kaybettim.

Hastane, hastalık, ölüm konusu açılınca cidden gözümden yaşlar akıp gidiyor.

Ülkede o kadar şerefsiz varken, neden içinde yaşama sevinci olan birisi öldü?
Allah rahmet eylesin abine de. :(

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne desem bilmiyorum. Geçen sene Ayşe Arman’a verdiği röportajla tanımıştım kendisini. Güçlü duruşuna, hayatı sevmesine, yaşadığı tüm sıkıntılara rağmen azmine hayran kalmıştım. O gün bugündür sosyal medyada sürekli bakardım paylaşımlarına...

Şimdi bu hiç olmadı Neslican. Defalarca yendiğin hastalığı bu sefer de yeneceğini düşünmüştüm. Allah rahmet eylesin. :(

Birçok insana umut oldun, kanser konusunda farkındalık yarattın. Seni hep gülen yüzünle hatırlayacağım...

• Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
O yaşında 3 kez kanseri yenip dördüncüye yakalanmak insanın aklına gelebilecek en son şey. Sonuna kadar mücadele etti, zorlandığı için ağlarken bile pes etmedi. Mekanı cennet olsun :(

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hayatta tanıdığım en savaşçı ruhlu, azimli ve pes etmeyen insanlardan biriydi. Umarım şu an huzur doludur, mutludur. :ozur:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kendisini tanımıyorum şuan gördüm ve hani derlerya sıralı ölüm diye keşke öyle olabilsede gencecik insanlar yaşaması gereken onca şeyi göremeden gitmeseler :( :( :(

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Tanımıyorum kendisini ama yüzünün gülüşünden hayat dolu bir insan olduğu belli oluyor. Bu gencecik yaşta böyle ölümler beni çok etkiliyor, bu ölümün çaresi ortaya çıksa artık. :(

• Beğendim
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tanımıyorum kendisini ama yüzünün gülüşünden hayat dolu bir insan olduğu belli oluyor. Bu gencecik yaşta böyle ölümler beni çok etkiliyor, bu ölümün çaresi ortaya çıksa artık. :(
En acısıda paran yoksa öl demeleri paranın bence otür şeylerde lafı bile edlmeden bedava olmalı ameliyat vsyle olmadan kesin ölümcül yolda olanlar için diyorum , dizi filmlerde paran yoksa öl diyorlarya , reelde kim bilir neler oluyor bir bakıma oralardan örnek gösteriyorlar

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
En acısıda paran yoksa öl demeleri paranın bence otür şeylerde lafı bile edlmeden bedava olmalı ameliyat vsyle olmadan kesin ölümcül yolda olanlar için diyorum , dizi filmlerde paran yoksa öl diyorlarya , reelde kim bilir neler oluyor bir bakıma oralardan örnek gösteriyorlar
Maalesef, ülkemizde durum böyle. Herşey olmuş para. Paran yoksa adamdan saymıyorlar seni. Umarım bu kız bu nedenden dolayıvefat etmemiştir. :(

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Maalesef, ülkemizde durum böyle. Herşey olmuş para. Paran yoksa adamdan saymıyorlar seni. Umarım bu kız bu nedenden dolayıvefat etmemiştir. :(
Merhamet duygusu gittikçe bitmek üzere adam benim canım acımıyor senin canının acısını ben duymadıktan sonra banane modunda , ben herşeyde eski yılları anıyorumda samimiyet yardımlaşma vicdan aklına bu tarz gelen herşey yıllar geçtikçe malesef çok azaldı insanlarda :(

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Merhamet duygusu gittikçe bitmek üzere adam benim canım acımıyor senin canının acısını ben duymadıktan sonra banane modunda , ben herşeyde eski yılları anıyorumda samimiyet yardımlaşma vicdan aklına bu tarz gelen herşey yıllar geçtikçe malesef çok azaldı insanlarda :(
Herkes bencilleştirildi, sistem insanlarla oynuyor insanlık ölmüş maalesef. Bu kadar açık. Ölümler kimsenin umrunda değil. :(

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Herkes bencilleştirildi, sistem insanlarla oynuyor insanlık ölmüş maalesef. Bu kadar açık. Ölümler kimsenin umrunda değil. :(
Teknoloji robotlaştırdı insanları ya şimdi milletin tek sosyalliği şey olmuş internetten mesaj yazıyorlar keşke yazıları kadar konuşmayada dikkat etseler kitap okusalar reelde sohbet etseler , benim diksiyonum iyidir aralıksız 1 saat konussam tane tane herkes anlar , insanları dikkat et çoğu konuşamıyor :A İki kelimeyi yanyana getiremiyorlar ver telefonu eline sana ne demek istiyorsa yazsın , konuşmayı unutan bir toplum yetişiyor iyice robotlaştı insanlar :A :A :A

Son düzenleme: