Neslican Tay'ın Hayatını Konu Alan 'Demir Kadın' Filminin Çekimleri Başladı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
demir-kadin.jpeg

Neslican Tay'ın hayatını konu alan 'Demir Kadın' filminin çekimleri başladı!

Yönetmen koltuğunda Özgür Bakar'ın oturduğu, uygulayıcı yapımcılığını Alper Kıvılcım'ın üstlendiği filmin kadrosunda Naz Çağla Irmak, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Uğur, Yurdaer Okur, Meral Çetinkaya, Zeynep Elçin, Özge Sezince Varley, Sedef Şahin ve Hasan Denizyaran gibi isimler yer alıyor.

Kansere verdiği mücadele ile tanınan, milyonlarca kişiye umut ışığı olan Neslican Tay'ın hayat hikayesini anlatan ve senaryosunu Nalan Merter Savaş, Başak Angigün ve Alphan Dikmen'in kaleme aldığı Demir Kadın, yakında sinemalarda!

Kaynak: Sinemaport

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çağla da Neslican Tay gibi naif birisi. Bu filme güvenmek istiyorum, umarım Neslican Tay gibi birisinin hayatını en güzel şekilde anlatabilirler.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Filmin senaryosunu Nalan Merter Savaş, Başak Angigün ve Alphan Dikmen kaleme alıyormuş. Konu güncellendi.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu filmde V*şak A*gigün ve A*phan D*kmen imzası olduğu sürece ortaya iyi bir film falan çıkmaz. Siz böyle güçlü bir kadının hayatını anlatmak için yola çıkın ama sonra senaryoyu böyle rezil kalemlere verin... Neslican Tay'ın kemiklerini sızlatacaklar, çok üzülüyorum. :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Naz Çağla çok iyi isim, yakışacaktır bence. Kadro da gayet iyi görünüyor, merakla bekliyorum filmi..