Nejat İşler'den Sürpriz 'Ercüment Çözer' Açıklaması!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
12333750-728xauto.jpg

Başarılı oyuncu Nejat İşler'den dikkat çeken açıklama!

'Behzat Ç.' dizisinde hayat veren Ercüment Çözer karakteriyle adından söz ettiren, sonrasında aynı karakteri BluTV'de yayınlanan 'Saygı'da da canlandıran oyuncu, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Çok sevdiğim Ercüment Çözer karakterine veda ettim, daha yapacak çok iş var" ifadelerini kullandı.

Bu açıklamanın ardından İşler'in, yakında yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanan 'Behzat Ç.'de ve 'Saygı'nın olası 3. sezonunda yer almayacağının sinyalleri de verilmiş oldu.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Keşke yer alsaydı onsuz bir anlamı kalmaz özellikle Saygı'nın.

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
arkadaşlar bir projeye yayıncıya para kazandırmıyorsa %90 o iş devam etmez :) konunu iyi olması, yönetmenin iyi olması veya oyuncunun iyi olması hiçbir şeyi değiştirmiyor maalesef. basit olarak: bakkalsınız, sattığınız çikolatadan para kazanamıyor zarar ediyorsunuz. tekrar o çikolatayı mı satarsınız yoksa başka bir ürün mü denersiniz? bu tür haberlere şaşırmıyorum artık.
------

bir olay daha var: oyuncular üzerine yapışan karakterlerden hoşlanmıyor. tek bir içerikle hatırlanmak istemiyor. oyuncu bakış açısından bakılınca konuya bence haksız da değiller.

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar